Tule praktikale

Praktika Kanepi Aiandis

Sellelt alalehelt leiate koondinfo praktika sooritamise võimaluste kohta OÜ Kanepi Aiandis.

Meie ettevõte pakub praktilisi kogemusi alates taime kasvukeskkonna ettevalmistamisest ja külvamisest, istutamisest ning hooldamisest kuni taimede turustamiseks ettevalmistamiseni (taime kaubandusliku välimuse hindamine, pakkimine). Samuti on võimalik tutvuda linnahaljastuse organiseerimise ja teostamisega. NB! Haljastuspraktikat saab teostada kuni juuli esimese nädala lõpuni!

Kanepi Aiandis võtame samaaegselt praktikat tegema kuni 3 praktikanti. Sellel, 2023. aastal, saab praktikat teha meie Kanepis asuvas aiandis ja Põlvas asuvas aiandis.

Praktikandile vajalikud ettevõtte andmed:

OÜ Kanepi Aiand, reg. 10852069
Aadress: Kooli 19, Kanepi, Põlvamaa
Praktikabaas: Kanepi vald, Põlvamaa

Praktikakoha taotlemiseks palume võtta ühendust:
Margus Vahtramäe
tel. 5298986
margus@kanepiaiand.ee

Juhendajad Kanepis:

Eve Plato – agronoom
tel. 53939081
eveplato@hot.ee

Merilin Saksing – peaagronoom
tel. 56675413
merilin@kanepiaiand.ee

Juhendaja Põlvas:
Käty Saare – agronoom
tel. 55644280
polva@kanepiaiand.ee

Parim aeg praktika tegemiseks on märts-juuni. Märtsis alustame suurema osa suvilillede külvi, pikeerimise ja istutamisega. Aprillis lisanduvad püsililled ja amplid, mais tulevad juurde lilletornid ja müügi pool. Kuni juunini on aiandites kõige mitmekesisem tööde valik aianduserialase praktika sooritamise seisukohalt. 

Elamine ja transport: Kanepisse on sobivad bussiühendused  Tartust, Võrust ja Põlvast. Samuti on praktikandi tööaega võimalik kohandada bussigraafikuga. Kahjuks ei ole meil võimalik pakkuda ööbimist.

Seni on meie suuremateks partneriteks praktika korraldamisel olnud Eesti Maaülikool, Räpina Aianduskool ja Luua Metsanduskool.