Balsamiin ehk Virk-Liisu - Impatiens walleriana F1 Imara `Orange`

Kompaktne ja hästiharunev. Tugev ja kasvukuju hoidev taim. Kõrgus 10-12 cm. Ebajahukaste kindel sordirühm! Sobib nii vihma, tuule, varju kui päikse kätte kasvama. Õite värv erkoranž.

Kommentaar - 

Balsamiin ehk Virk-Liisu - Impatiens walleriana F1 Imara `Orange Star`

 Kompaktne ja hästiharunev. Tugev ja kasvukuju hoidev taim. Kõrgus 10-12 cm. Ebajahukaste kindel sordirühm! Sobib nii vihma, tuule, varju kui päikse kätte kasvama. Õite värv oranži- ja valgetriibuline.

Kommentaar -

Balsamiin ehk Virk-Liisu - Impatiens walleriana F1 Imara `Red` 

Kompaktne ja hästiharunev. Tugev ja kasvukuju hoidev taim. Kõrgus 10-12 cm. Ebajahukaste kindel sordirühm! Sobib nii vihma, tuule, varju kui päikse kätte kasvama. Õite värv punane.

Kommentaar - 


Balsamiin ehk Virk-Liisu - Impatiens walleriana F1 Imara `Rose Imp.`

 Kompaktne ja hästiharunev. Tugev ja kasvukuju hoidev taim. Kõrgus 10-12 cm. Ebajahukaste kindel sordirühm! Sobib nii vihma, tuule, varju kui päikse kätte kasvama. Õite värv roosa.

Kommentaar - 

Balsamiin ehk Virk-Liisu - Impatiens walleriana F1 Imara `Violet`

 Kompaktne ja hästiharunev. Tugev ja kasvukuju hoidev taim. Kõrgus 10-12 cm. Ebajahukaste kindel sordirühm! Sobib nii vihma, tuule, varju kui päikse kätte kasvama. Õite värv violetne.

Kommentaar - 


Balsamiin ehk Virk-Liisu - Impatiens walleriana F1 Imara `White` Kompaktne ja hästiharunev. Tugev ja kasvukuju hoidev taim. Kõrgus 10-12 cm. Ebajahukaste kindel sordirühm! Sobib nii vihma, tuule, varju kui päikse kätte kasvama. Õite värv valge.

Kommentaar - 

Pelargonium interspecific Calliope Cascade `Dark Salmon` 

Poolrippuva kasvukujuga. Isepuhastuvad õied. Ideaalne potti või amplisse. Ülimalt ilmastikukindel. Tumeroheline lehestik. Õied on erkroosad lihtõied.

Kommentaar - 

Pelargonium interspecific Calliope Landscape `Fire Imp.` 

Pinda kattev sordirühm. Laiuv ja põõsasjas kasv. Keskmise jõulisusega. Isepuhastuvad õied. Õied on erkpunased lihtõeid

Kommentaar - 


Pelargonium interspecific Calliope L`Hot Pink`

Suured isepuhastuvad õied. Äärmiselt jõuline kasvukuju. Hea kuumataluvusega. Keskvarase õitsemisega. Heleroheline lehestik. Lihtõied on erkroosad.

Kommentaar - 

Pelargonium interspecific Calliope L `Lavender Blue`

Suured isepuhastuvad õied. Äärmiselt jõuline kasvukuju. Hea kuumataluvusega. Keskvarase õitsemisega. Heleroheline lehestik. Lihtõied on lavendersinised.

Kommentaar - 

Petunia Hybrida Dekko `Bright Pink`

Varajane õitsemine. Nii külma kui kuuma taluv. Vihmakindel. Õitsemine kestab suvi läbi. Õied on keskmise suurusega. Õie värvus heleroosa. Sobilik istutada nii väikestesse pottidesse kui suurtesse amplitesse. Sobib omavahel mixidesse.

Kommentaar - 


Petunia Hybrida Dekko `Deep Lavender` 

Varajane õitsemine. Nii külma kui kuuma taluv. Vihmakindel. Õitsemine kestab suvi läbi. Õied on keskmise suurusega. Õie värvus sügav lavender. Sobilik istutada nii väikestesse pottidesse kui suurtesse amplitesse. Sobib omavahel mixidesse.

Kommentaar - 

Petunia Hybrida Dekko `Light Blue` 

Varajane õitsemine. Nii külma kui kuuma taluv. Vihmakindel. Õitsemine kestab suvi läbi. Õied on keskmise suurusega. Õie värvus helesinine. Sobilik istutada nii väikestesse pottidesse kui suurtesse amplitesse. Sobib omavahel mixidesse.

Kommentaar - 


Petunia Hybrida Dekko `Purple` 

Varajane õitsemine. Nii külma kui kuuma taluv. Vihmakindel. Õitsemine kestab suvi läbi. Õied on keskmise suurusega. Õie värvus lillakasroosa (purple). Sobilik istutada nii väikestesse pottidesse kui suurtesse amplitesse. Sobib omavahel mixidesse.

Kommentaar - 

Petunia Hybrida Dekko `Electric Rose` 

Varajane õitsemine. Nii külma kui kuuma taluv. Vihmakindel. Õitsemine kestab suvi läbi. Õied on keskmise suurusega. Õie värvus erkroosa. Sobilik istutada nii väikestesse pottidesse kui suurtesse amplitesse. Sobib omavahel mixidesse.

Kommentaar - 

Petunia Hybrida Sanguna `Sugar Cotton` 

Varajase õitsemisega. Keskmise kuni tugeva jõulisusega kasv. Ei vaja näpistamist. Ilmastikukindel. Sobib nii potti kui amplisse. Suured pastelsed roosad õied, heledama südamikuga.

Kommentaar - 


Petunia Hybrida Sanguna `Cobalt Blue` 

Varajase õitsemisega. Keskmise kuni tugeva jõulisusega kasv. Ei vaja näpistamist. Ilmastikukindel. Sobib nii potti kui amplisse. Suured tumesinised õied.

Kommentaar - 

Petunia Hybrida Sanguna `Hot Rose Vein` 

Varajase õitsemisega. Keskmise kuni tugeva jõulisusega kasv. Ei vaja näpistamist. Ilmastikukindel. Sobib nii potti kui amplisse. Suured tumeroosad soontega õied.

Kommentaar - 


Petunia Hybrida Sanguna `Mega Purple` 

Varajase õitsemisega. Keskmise kuni tugeva jõulisusega kasv. Ei vaja näpistamist. Ilmastikukindel. Sobib nii potti kui amplisse. Suured lillakaspunased (purple) õied.

Kommentaar - 


Petunia Hybrida Sanguna Patio `Blue Vein` 

Varajase õitsemisega. Keskmise kuni tugeva jõulisusega kasv. Ei vaja näpistamist. Ilmastikukindel. Sobib potiistutuseks. Suured lillakassinised soonega õied.

Kommentaar - 


Petunia Hybrida Sanguna Patio `White` 

Varajase õitsemisega. Keskmise kuni tugeva jõulisusega kasv. Ei vaja näpistamist. Ilmastikukindel. Sobib nii potti kui amplisse. Suured valged õied.

Kommentaar - 

Petunia x hybrida Vivini `White` 

Miniõieline sordirühm. Varajane õitsemine. Kompaktsed ja hästiharunevad taimed. Püstise kasvuga. Õied kriitvalged. Sobilikud kasvatamiseks vähese päevavalguse ja madala temperatuuriga. Ideaalne pottidesse ja amplitesse.


Petunia x hybrida Vivini `Yellow` 

Miniõieline sordirühm. Varajane õitsemine. Kompaktsed ja hästiharunevad taimed. Püstise kasvuga. Õied helekollased. Sobilikud kasvatamiseks vähese päevavalguse ja madala temperatuuriga. Ideaalne pottidesse ja amplitesse.


Petunia x hybrida Vivini `Rose` 

Miniõieline sordirühm. Varajane õitsemine. Kompaktsed ja hästiharunevad taimed. Püstise kasvuga. Õied erkroosad. Sobilikud kasvatamiseks vähese päevavalguse ja madala temperatuuriga. Ideaalne pottidesse ja amplitesse.


Petunia x hybrida Vivini `Burgundy` 

Miniõieline sordirühm. Varajane õitsemine. Kompaktsed ja hästiharunevad taimed. Püstise kasvuga. Õied veinipunased. Sobilikud kasvatamiseks vähese päevavalguse ja madala temperatuuriga. Ideaalne pottidesse ja amplitesse.