Karukõrv - Arctotis Ravers - 'Bumble Bee'

Kollaste õite ja musta südamikuga õis. Hõbedase lehestikuga ja kompaktse kasvuga taim. Jõuline ja püstine kasvukuju. Õitseb külluslikult kevadest külmadeni. Eelistab kasvukohana täispäikest. Õied jäävad avatuks ka pilvise ilmaga. Sobib potiistutuseks.


Karukõrv - Arctotis Ravers - 'Cherry Frost'

Punased õied. Hõbedase lehestikuga ja kompaktse kasvuga taim. Jõuline ja püstine kasvukuju. Õitseb külluslikult kevadest külmadeni. Eelistab kasvukohana täispäikest. Õied jäävad avatuks ka pilvise ilmaga. Sobib potiistutuseks.


Karukõrv - Arctotis Ravers  - 'Pink Sugar'

Roosa- ja kollasekirju õiega. Hõbedase lehestikuga ja kompaktse kasvuga taim. Jõuline ja püstine kasvukuju. Õitseb külluslikult kevadest külmadeni. Eelistab kasvukohana täispäikest.Õied jäävad avatuks ka pilvise ilmaga. Sobib potiistutuseks.


Karukõrv - Arctotis Ravers  - 'Pumpkin Pie'

Erkoranž õis. Hõbedase lehestikuga ja kompaktse kasvuga taim. Jõuline ja püstine kasvukuju. Õitseb külluslikult kevadest külmadeni. Eelistab kasvukohana täispäikest. Õied jäävad avatuks ka pilvise ilmaga. Sobib potiistutuseks.


Ruse - Bidens -  'Bidy Boom Orange Red'

Oranžikaspunased õied kollase südamikuga. Roheline lehestik. Ümara kasvukujuga püstine taim. Jõulise kasvuga. Varajane õitseja. Sobib pottidesse ja amplisse.


Ruse - Bidens -  'Bidy Boom Campfire'

Oranžikaspunased õied kollase südamikuga. Roheline lehestik. Ümara kasvukujuga püstine taim. Jõulise kasvuga. Varajane õitseja. Sobib pottidesse ja amplisse.


Ruse - Bidens - 'Bidy Bop Tiny Orange'

Kollakasoranžid suured õied. Roheline lehestik. Ümara kasvukujuga püstine taim. Varajane õitseja. Sobib potiistutusse.


Käokuld - Helichrysum - 'Silver Spike'

Hõbedane lehestik. Väiksed õied on kreemikad. Püstine kasvukuju. Sobib päikseline kuni poolvarjuline kasvukoht. Põuakindel. Kasutatakse peenral, pottides ja amplites.


Kivikilbik - Lobularia - 'Yolo French Vanilla'

Kreemikasvalged õied, Roheline lehestik. Jõulise kasvuga. Ümara ja rippuva kasvukujuga. Sobib potiistutuseks.


Lobeelia - Lobelia - 'Bella Rosa 2018'

Helelillad õied. Roheline lehestik. Püstine ja ümar kasvukuju. Sobib potti ja amplisse. Varajane õitseja.


Nemeesia - Nemesia -  'Angelart Sweet Dark Purple'

Unikaalse tumelilla värviga õis. Päikese käes kroonlehtedel erepunane laik. Püstise kasvukujuga.


Nemeesia - Nemesia - 'Angelart Sweet White Bicolor'

Uus nimetus Angelart Pineapple. Uus ja huvitav õie värvikombinatsioon. Püstine kasvukuju.


Petuunia - Petunia 'Sweetunia Starfish'

Kahevärvilised star tüüpi õied, valge ja helelillade triipudega.Ilmastikukindlad õied. Püstine ja kompaktne ümar kasvukuju. Poolrippuv ja sobib nii potti kui amplisse.


Ilunõges - Plectranthus hybrida - 'Lemon Twist'

Efektne rohelise ja sidrunkollase kirju lehestik. Püstine kasvukuju ja kompaktne. Sobib peenrasse, konteinerisse või massistutusse. Talub kuuma ja ka niiskust. Sobib nii täispäikesesse kui poolvarju.Õied vähemärgatavad.


Ilunõges - Plectranthus hybrida - 'Swedish Ivy'

Tumerohelised lehed on ääristatud valge randiga. Püstise ja ümara kasvukujuga. Sobib istutamiseks potti ja peenrasse. Samuti sobib amplisse. Vjab latvamist, et hoida kasvukuju. Sobib poolvarjuline ja mõõdukalt niiske kasvukoht.