Sanvitaalia - Sanvitalia brocumbens, speciosa

Sanvitalia procumbens Cuzco 'Compact Imp.'

Kirjeldus - Ümara kasvukujuga ja kompaktne taim. Varajane õitsemine ja sobib päikeseline kasvukoht. Sobib vett läbilaskev pinnas.
Kommentaar


Sanvitalia procumbens Cuzco Trailing 'Yellow Improved'

Kirjeldus - Hea harunemisega, tugevalt rippuva kasvukujuga. Varajane õitsemine ja väga hea kuumataluvus. Sobib vett läbilaskev pinnas.
Kommentaar


Sanvitalia speciosa 'Million Suns'

Kirjeldus - Kuldkollased väiksed õied katavad kogu taime. Väga hea harunemine, kompaktne kasvukuju. Seemnest paljundatav varane sort. Sobib väiksemasse potti. Rikkalik õitsemine kuni esimeste külmadeni. Sobib vett läbilaskev pinnas.
Kommentaar


Sanvitalia speciosa `Santiago Yellow`

Kirjeldus - Suured kollased õied ja roheline tihe lehestik. Hea kuumataluvusega. Kompaktse kasvuga rippuv taim. Sobib nii amplitesse kui konteineristutusse.
Kommentaar


Sanvitalia procumbens `Solaris Compact`

Kirjeldus - Keskmise suurusega kuldkollased õied ja roheline lehestik. Taime kasv on kompakte, madal ja laiuv. Sobib peenraistutusse ja pottidesse. Eelistab päikselist kasvukohta.
Kommentaar


Sanvitalia procumbens `Solaris Table`

Kirjeldus - Suured kollased õied katavad kogu taime. Õitseb kogu suve. Laiuva, hästiharunenud ja jõulise kasvukujuga. Sobib peenraistutusse või suuremasse potti. Talub kuiva ja parasniisket kasvukohta.
Kommentaar


Sanvitalia procumbens `Solaris Sweet Penny`

Kirjeldus - Tähekujulised kuldkollased õied katavad tumerohelist lehestikku. Õitseb rikkalikult kogu suve. Laiuva, madala ja kompaktse kasvukujuga. Sobib peenraistutusse, suuremasse potti või amplisse. Talub kuiva ja parasniisket kasvukohta.
Kommentaar


Sanvitalia procumbens `Solaris`

Kirjeldus - Suured kollased õied katavad kogu taime. Õitseb kogu suve. Laiuva ja kompaktse kasvukujuga. Sobib peenraistutusse või suuremasse potti. Talub kuiva ja parasniisket kasvukohta.
Kommentaar


Sanvitalia procumbens `Sunvy Top Gold`

Kirjeldus - Keskmise kasvuga kompaktne taim. Poolrippuv ning rohelise lehestikuga. Varane õitseja.
Kommentaar


Sanvitalia sel® `Picador Compact Yellow`

Kirjeldus - Kuldkollaste õite ja rohelise lehestikuga väga kompaktne taim. Ümara ja laiuva kasvukujuga. Varajane õitsemine. Sobib huumusrikas vett läbilaskev muld. Õitseb kogu suve kuni tugevate külmadeni. Sobib peenrale pinnakatjaks ning konteinerisse. Kasvukoht päike või poolvari.

Kommentaar


Sanvitalia sel® `Picador Early Yellow`

Kirjeldus - Kuldkollaste õite ja rohelise lehestikuga. Jõulisema kasvukujuga. Varajane õitsemine. Sobib huumusrikas vett läbilaskev muld. Õitseb kogu suve kuni tugevate külmadeni. Sobib peenrale pinnakatjaks ning konteinerisse. Kasvukoht päike või poolvari.
Kommentaar


Sanvitalia sel® `Picador Yellow`

Kirjeldus - Kuldkollaste õite ja rohelise lehestikuga. Keskmise kasvukujuga ja poolrippuv. Keskvarajane õitsemine. Sobib huumusrikas vett läbilaskev muld. Õitseb kogu suve kuni tugevate külmadeni. Sobib peenrale pinnakatjaks ning konteinerisse. Kasvukoht päike või poolvari.
Kommentaar


Sanvitalia procumbens `Sundance Compact Yellow`

Kirjeldus - Kuldkollaste õite ja rohelise lehestikuga väga kompaktne taim. Sobib huumusrikas vett läbilaskev muld. Õitseb kogu suve kuni tugevate külmadeni. Sobib peenrale pinnakatjaks ning konteinerisse. Kasvukoht päike või poolvari.
Kommentaar