Laiuvaõieline salvei- Salvia patens 'Oceana'
Kirjeldus:
Peenrataim, mida kasvatatakse püsikuna. Eelistab täispäikest. Talub kuni -10º kraadist külma, mis tähendab, et lumeta külma talve ei pruugi üle elada. Taime kõrgus on 30-50 cm Võib kasvada isegi 90 cm kõrguseks. Ühtlane kasvukuju. Hea harunemine, kui potistada pärast nädal 10. Kiire kasvuga. Õitseb varakevadest hilissügiseni. Õied on unikaalselt taevasinist värvi.

Hübriidsalvei- Salvia x hybrida 'Black & Bloom' 
Kirjeldus: Tumesiniste õite, tumeda varrega sort. Aromaatne, lehestik eritab muljumisel aniisi lõhna. Kõrgus ning laius kuni 120 cm. Lihtne ja kiiresti kasvav taim on lindude ja liblikate lemmik. Nõuab vähe tähelepanu. Sobib kasvatamiseks suurtes pottides ja konteinerites.

Salvia x hybrida 'Wendy`s Wish' 
Kirjeldus: Suurejooneliste roosakaslillade õitega, tumepunase varrega sort. Rohelised läikivad lehed. Pika õitsemisperioodi ning tsitruseviljade lõhnaga. Kõrgus ning laius kuni 120 cm. Kuumust ja põuda taluv. Lihtne ja kiiresti kasvav taim on lindude ja liblikate lemmik. Suurepärane taim suurtesse pottidesse, konteinerisse või piiriäärsetesse istutustesse.

Salvia x hybrida 'Mystic Spires' 
Kirjeldus: Sinakaslillad suured õied. Hästi haruneva kasvukujuga. Sobib istutamiseks nii peenrale kui konteinerisse. Sobib täispäike ja poolvari. Parasniiske piinas. Kõrgus koos õisikuvartega kuni 65 cm ja laiuvus 60 cm. Liblikate lemmik.
Salvia x hybrida 'Mysty' 
Kirjeldus: Sinakaslillad suured õied. Hästi haruneva kasvukujuga. Sobib istutamiseks nii peenrale kui konteinerisse. Sobib täispäike ja poolvari. Parasniiske piinas. Kõrgus koos õisikuvartega kuni 30 cm ja laiuvus 60 cm. Liblikate lemmik.

Salvia x hybrida 'Amistad'
Kirjeldus: Tumevioletsed õied on muljetavaldava välimusega kogu suve jooksul. Jõuliselt püstine kasvukuju, kõrgus umbes 80cm. Sobib ka üksiktaimena peenrale või balkonile. Ei ole külmakindel.

Salvia x hybrida 'Big Blue' F1
Kirjeldus: Üheaastane salvei suurte tumesiniste õitega. Jõuline kasv ning hea harunevus. Kasvukõrgus peenras umbes 60 cm. Lihtne hooldada, õitseb rikkalikult ja pidevalt ning lepib ka kuumade ja kuivade kasvutingimustega. Meeldib ka mesilastele. Sobib kasvatada potitaimena suuremates pottides.

Salvia x hybrida 'Kisses & Wishes'
Kirjeldus: Pikad, dekoratiivsed roosad õied pikkades õisikutes. Kontrastne tume lehestik ja varred. Tugevakasvuline ning hea harunemisega. Kasvukõrgus umbes 80cm. Talub kuumust ja põuda, kuid ei ole külmakindel. Kaunis haljastustaim haljasaladele ja suurematesse istutusnõudesse.

Salvia x hybrida 'Love & Wishes'
Kirjeldus: Pikad, dekoratiivsed purpurvioletsed õied pikkades õisikutes. Kontrastne tume lehestik ja varred. Tugevakasvuline ning hea harunemisega. Kasvukõrgus umbes 80 cm. Talub kuumust ja põuda, kuid ei ole külmakindel. Kaunis haljastustaim haljasaladele ja suurematesse istutusnõudesse.

Salvia x hybrida Rockin` 'Deep Purple'
Kirjeldus: Lillad õied, mustade tupplehtedega. Muljetavaldava välimusega kogu suve jooksul. Jõuliselt püstine kasvukuju, kõrgus umbes 80-100 cm. Sobib ka üksiktaimena peenrale või balkonile. Meelitab koolibrid, mesilasi ja liblikaid.

Salvia x hybrida Rockin` 'Fuchsia' 
Kirjeldus: Fuksiaroosad õied, tumedate tupplehtedega. Muljetavaldava välimusega kogu suve jooksul. Jõuliselt püstine kasvukuju, kõrgus umbes 80-100 cm. Sobib ka üksiktaimena peenrale või balkonile. Meelitab koolibrid, mesilasi ja liblikaid.

Hall salvei-  Salvia farinacea Sallyfun 'Snow White' 
Kirjeldus: Lumivalgete õitega kompaktne taim, millel on hea ilmastikukindlus ja pikk õitseaeg. Kõrgus kuni 60 cm. Õied sobivad suurepäraselt lõikamiseks. Lõhnavad kitsad lehed püsivad kogu hooaja vältel rohelise värvusega. Suurepärane konteinerites või massiliselt peenardes ja piirides.

Salvia farinacea Sallyfun 'Sky Blue' 
Kirjeldus: Helesiniste õitega kompaktne taim, millel on hea ilmastikukindlus ja pikk õitseaeg. Kõrgus kuni 60cm. Õied sobivad suurepäraselt lõikamiseks. Lõhnavad kitsad lehed püsivad kogu hooaja vältel rohelise värvusega. Meelitab linde ja liblikaid. Suurepärane konteinerites või massiliselt peenardes ja piirides.

Salvia farinacea Sallyfun 'Deep Ocean' 
Kirjeldus: Tumesiniste õitega kompaktne taim, millel on hea ilmastikukindlus ja pikk õitseaeg. Kõrgus kuni 60 cm. Õied sobivad suurepäraselt lõikamiseks. Lõhnavad kitsad lehed püsivad kogu hooaja vältel rohelise värvusega. Meelitab linde ja liblikaid. Suurepärane konteinerites või massiliselt peenardes ja piirides.

Salvia farinacea Farina 'Bicolor Blue'
Kirjeldus: Vegetatiivselt paljundatav sordiseeria, väga varase õitsemisaja algusega. Erilise sinise ning heledama tipuga õis. Kasvukõrgus umbes 40cm. Sobib hästi juba varakevadiseks müügiks. Iseloomulik rikkalik õitsemine. Sobib nii potililleks kui dekoratiivnõudesse.

Salvia farinacea Farina ' Silver Blue'
Kirjeldus: Vegetatiivselt paljundatav sordiseeria, väga varase õitsemisaja algusega. Erilise hõbedase-sinise õiega. Kasvukõrgus umbes 40cm. Sobib hästi juba varakevadiseks müügiks. Iseloomulik rikkalik õitsemine. Sobib nii potililleks kui dekoratiivnõudesse.

Leeksalvei- Salvia x splendens Gigantimo 'Blue Stripe'
Kirjeldus: Suure, silmatorkava õisikuga soolotaim. Tume lillakassinine, valgete triipudega õis, tumeroheline lehestik. Kasvukõrgus umbes 80cm. Tugevad ning stabiilsed taimed. Õitseb rikkalikult kogu suve. Sobib kasvatada nii peenardel kui erinevates istutusnõudes.

Salvia x splendens Gigantimo 'Lavender'
Kirjeldus: Suure, silmatorkava õisikuga soolotaim. Lavendliroosa õis, tumeroheline lehestik. Kasvukõrgus umbes 80cm. Tugevad ning stabiilsed taimed. Õitseb rikkalikult kogu suve. Sobib kasvatada nii peenardel kui erinevates istutusnõudes.

Salvia x splendens Gigantimo 'Pink Lipstick'
Kirjeldus: Suure, silmatorkava õisikuga soolotaim. Roosa/ punane õis, tumeroheline lehestik. Kasvukõrgus umbes 80cm. Tugevad ning stabiilsed taimed. Õitseb rikkalikult kogu suve. Sobib kasvatada nii peenardel kui erinevates istutusnõudes.

Salvia x splendens Gigantimo 'Purple'
Kirjeldus: Suure, silmatorkava õisikuga soolotaim. Tumelilla õis, tumeroheline lehestik. Kasvukõrgus umbes 80cm. Tugevad ning stabiilsed taimed. Õitseb rikkalikult kogu suve. Sobib kasvatada nii peenardel kui erinevates istutusnõudes.

Salvia x splendens Gigantimo 'Red'
Kirjeldus: Suure, silmatorkava õisikuga soolotaim. Erepunane õis, tumeroheline lehestik. Kasvukõrgus umbes 80cm. Tugevad ning stabiilsed taimed. Õitseb rikkalikult kogu suve. Sobib kasvatada nii peenardel kui erinevates istutusnõudes.