Kõlupea- Alternanthera FanciFillers `Choco Chili`
Kirjeldus: Lehestik on peaaegu must - pealt lilla ja alt särav rubiin, mis annab mitmemõõtmelise ilme. Jõuline ning püstine, ulatub üle anumate serva ja seguneb hästi teiste üheaastaste taimedega. Taimed on looduslikult kompaktsed, silmapaistva hargnemisega ja ei vaja tootmisel kasvuregulaatoreid. Uskumatult kuumakindlad ja on lõunamaades fantastilised aiataimed. Lehestiku värvus on täispäikese käes kõige tumedam.

Puju- Artemisia 'Gletscherraute' 
Kirjeldus: Taimed moodustavad ilusa, tiheda, väga madala, hõbedase vaiba ja on vastupidavad ja jõulise kasvuga. Kerge aroomiga kollased tähekujulised õied ilmuvad juulis-augustis. Taime kõrgus 20cm, laius 15-40cm.

Verilehik- Iresine 'Blazing Rose'
Kirjeldus: Heleroosade roodudega, tumepunane/tumeroheline leht. Püstise kasvuga, kõrgus kuni 76cm. Vajab osalist varju, ei tohi läbi kuivada. Sobib ideealselt peenrasse ja segaistutustesse.

Roomav metsvits- Lysimachia nummularia 'Goldilocks'
Kirjeldus: Atraktiivsete rohe-kollaste lehtedega pinnakattetaim. Õied mais-juunis, tähekujulised ning kollased. Kasvab poolvarjulises ja varjulises kohas, huumusrikkal, parasniiskel mullal, aga ka tavalisel aiamullal. Sobib kiviktaimlasse, kuivmüüride varjukülgedele, terassidele, astangutele, aiavaasidesse ja veekogu kaldale. Peenras talvitub hästi.

Põim-ronitatar- Mühlenbeckia 'Sealand Compact'
Kirjeldus: Lehed on väikesed ning ümmargused. Väädid on niitpeenikesed ning võivad kasvada kuni 3m pikkuseks. Õied on väikesed ning lõhnavad. Vähenõudlik, ei vaja tähelepanu ja kohandub hästi erinevate tingimustega. Vältida ülekastmist ja läbikuivamist. Kärpimist talub hästi. Suvel kasvab edukalt õues, talvel toas +10 kraadi juures valges kohas.

Harilik santoliin- Santolina chamaecyparissus 'Yellow Buttons' 
Kirjeldus: Aromaatne rohekas-hallikas põõsas. Sellel on lõigatud kitsad lehed hõbedaselt villase värvusega, pikkade vartega, erkkollase õitega. Kõrgus 60-65cm. Armastab kuiva mulda. Kiiresti kasvav vähese hooldusega õistaim, mis õitseb mais-juunis.

Harilik maajalg- Glechoma hederacea `Variegata`
Kirjeldus: Roomav, maapinda kattev kiirekasvuline pinnakattetaim. Lehed tumerohelised, kreemikas (roosakas) valge servaga. Moodustab ilusa tiheda pinnakatte. Õied lillakassinised, tõusvatel vartel. Õitseb V-VII. Kasvab kõigil kuivadel kuni parasniisketel huumusrikastel aiamuldadel. Poolvarjuline kuni varjuline kasvukoht. Sobib müüridele ronima, varjulistesse kohtadesse maapinnakatteks või puude põõsaste alla.

Suureõieline keskpäevalill- Dorotheanthus bellidiformis 'Mezoo'
Kirjeldus: Läikivad, paksud rohelised lehed, mille ääred on mõnikord valged. Annab oma kauni lehestiku hulgas ka väikseid punaseid karikakart meenutavaid õisi. Eelistab hästi kuivendatud või kivist mulda. Õitseb vabalt mitu kuud aastas ja seda saab suvel väljas kasvatada päikesepaistelistes peenardes või kiviktaimlates.

Kard-hõbepael- Dichondra argentea 'Silver Falls'
Kirjeldus: Silmatorkavalt hõbedase lehtdekoratiivse lehestikuga taim. Hästiharunenud, langevad võrsed on küllaltki murdumiskindlad. Armastab sooja kasvukohta. Ideaalne taim taimekompositsioonidesse ja amplipottidesse.

Täpiline iminõges- Lamium maculatum
Kirjeldus: Kompaktne, roomav või poolrippuv lehedekoratiivne taim. Sobib väga hästi teiste õistaimede vahele. Talvekindel.

Roniv mikaania- Mikania scandens
See tumeroheliste läikivate lehtedega ripptaim meenutab luuderohtu, rahvasuus kutsutaksegi teda suve-luuderohuks. Vastupidiselt oma nimele ei taha ta kuidagi ronida. Nõrkade nõtkete varte tõttu sobib mikaania hoopis eriti hästi amplisse ja rõdukasti, kuid on seepärast ka üsna tuuleõrn.

Mehhiko kukehari- Sedum mexicanum 'Lemon Ball' 
Kirjeldus: Ainulaadne kuldkollane lehestik, mille peal on pisikesed suvelilled. See on usaldusväärne, põuda taluv, kõrge kvaliteediga lehestikuga taim, mis hoiab oma värvi kõigil aastaaegadel. Kuusetaoline lehestik ei lagune keskelt laiali, vaid püsib tihe.

Padipõõsas- Calocephalus brownii 'Silver Electra'
Kirjeldus: Lehestik on hõbedast värvi. Taim on jõulise ja püstise kasvuga. Väga hea harunemisega. Armastab hästi sooja kohta. Väga huvitav vaheldus. Sobib suurepäraselt rõdukastidesse ja aiavaasidesse, -pottidesse. Sobib ideaalselt ka sügiseseks istutuseks, olles ka talv läbi väga dekoratiivne.

Suva ilunõges- Plectranthus coleoides
Kirjeldus: Rippuv lehtdekoratiivne, tugevakasvuline taim. Kasvab mõnusalt lopsakaks ja annab lillepottides ning vaasides hästi mõnusat liikumist (tema kirjulehelised võrsed kasvavad taimestikust kõrgemale ja vajuvad siis raskuse mõjul allapoole). Kasvutingimuste suhtes eriti nõudlik ei ole, mida soojem koht ja rammusam muld, seda lopsakamaks kasvab. Väga varjulises paigas lehed kahjuks kahvatuvad. Talub ka lühiajalist läbikuivamist.

Ahtalehine käokuld- Helichrysum italicum 'Silver Carpet' 
Kirjeldus: Hõbedase nõelja lehestikuga, tugevakasvuline dekoratiivtaim. Hästiharunev ja laiuv kasvukuju. Lihtne kasvatada ja hooldada. Ideaalne taim suuremates seguistutustes.

Helichrysum italicum 'Silvio Moundy' 
Kirjeldus: Põõsasjas igihaljas taim hallikasrohelise kitsa lehestikuga, puitunud karvase varrega. Kasvukõrgus umbes 15cm. Püstine ning kompaktne. Ei ole külmakindel. Kasvatamiseks on vaja täielikku päikest ja läbilaskvat mulda. Rahvakeeles nimetatakse ka kääbus karriks. On ka ravimtaim, mis aitab köha ja nahahaiguste korral.

Helichrysum italicum 'Silvio Frozen'
Kirjeldus: Põõsasjas igihaljas taim hõbedase lehestikuga, puitunud karvase varrega. Kasvukõrgus umbes 15cm. Püstine ning kompaktne. Meie tingimustes taimed külmuvad. Kasvatamiseks on vaja täielikku päikest ja läbilaskvat mulda. Rahvakeeles nimetatakse ka kääbus karriks. On ka ravimtaim, mis aitab köha ja nahahaiguste korral.

Helichrysum italicum 'Silvio Bushy'
Kirjeldus: Põõsasjas igihaljas taim hõbedase lehestikuga, puitunud karvase varrega. Kasvukõrgus umbes 15cm. Püstine ning kompaktne. Meie tingimustes taimed külmuvad. Kasvatamiseks on vaja täielikku päikest ja läbilaskvat mulda. Rahvakeeles nimetatakse ka kääbus karriks. On ka ravimtaim, mis aitab köha ja nahahaiguste korral.

Helichrysum italicum 'Silvio Tall'
Kirjeldus: Põõsasjas igihaljas taim hõbedase lehestikuga, puitunud karvase varrega. Kasvukõrgus umbes 25-30cm. Püstine ning kompaktne. Meie tingimustes taimed külmuvad. Kasvatamiseks on vaja täielikku päikest ja läbilaskvat mulda. Rahvakeeles nimetatakse ka kääbus karriks. On ka ravimtaim, mis aitab köha ja nahahaiguste korral.

Helichrysum italicum 'Silvio Spreading'
Kirjeldus: Põõsasjas igihaljas taim hõbedase lehestikuga, puitunud karvase varrega. Kasvukõrgus umbes 20cm. Püstine ning kompaktne. Meie tingimustes taimed külmuvad. Kasvatamiseks on vaja täielikku päikest ja läbilaskvat mulda. Rahvakeeles nimetatakse ka kääbus karriks. On ka ravimtaim, mis aitab köha ja nahahaiguste korral.

Helichrysum italicum 'Silverball' 
Kirjeldus: Pehmete peente piklike lehtedega puhmas. Ümar kasvukuju. Sobib suurepäraselt erksavärviliste lilledega. Ei ole kapriisne. Väga rahustav lehtdekoratiiv.

Lamav käokuld- Helichrysum petiolare 'Microphylla'
Kirjeldus: Pehmete, väikeste, ovaalsete lehtedega, poolenisti rippuv taim. Sobib suurepäraselt erksavärviliste lilledega. Ei ole kapriisne.

Helichrysum petiolare 'Gold' 
Kirjeldus: Rohekaskollaste, pehmete ning ovaalsete lehtedega, poolenisti rippuv taim. Sobib suurepäraselt erksavärviliste lilledega. Ei ole kapriisne.

Helichrysum petiolare 'Variegata'
Kirjeldus: Kollase-rohelisekirju, pehmete ning ovaalsete lehtedega, kompaktne sort. Sobib suurepäraselt erksavärviliste lilledega. Ei ole kapriisne.

Helichrysum petiolare 'Silver' 
Kirjeldus: Pehmete, ovaalsete lehtedega, poolenisti rippuv taim. Tugeva kasvuline. Sobib suurepäraselt erksavärviliste lilledega. Ei ole kapriisne.

Värd-kirinõges- Coleus x hybrida 'Chocolate Covered Cherry'
Kirjeldus: Seemnest kerge kasvatada. Atraktiivsed keskmise suurusega šokolaadi värvi lehed, kontrastiks laimiroheline rant. Taime kõrgus on 30-50 cm. Sobivad nii konteinerisse kui ka varjulisse kohta peenraistutuseks.

Coleus x hybrida Flame Thrower 'Chili Pepper' 
Kirjeldus: Taim on kompaktne ja väga hea harunemisega. Taim on püstise kasvukujuga ja kasvab 30-46 cm kõrguseks. Sobib istutamiseks nii päikselisse kui varjulisse kasvukohta. Kirinõges sobib tänu oma tihedale lehestikule ja kompaktsele kasvule nii konteinerisse kui ka peenrahaljastusse. Lehed on atraktiivse mustriga. Lehe tumepunane keskosa on ümbritsetud laimirohelise randiga. Õied tuleb nende ilmudes koheselt ära näpistada, et taim ei puituks. Seisev vesi ja liigmärg pinnas ei ole sobilik kasvukeskkond.

Coleus x hybrida Flame Thrower 'Chipotle' 
Kirjeldus: Taim on kompaktne ja väga hea harunemisega. Taim on püstise kasvukujuga ja kasvab 30-46 cm kõrguseks. Sobib istutamiseks nii päikselisse kui varjulisse kasvukohta. Kirinõges sobib tänu oma tihedale lehestikule ja kompaktsele kasvule nii konteinerisse kui ka peenrahaljastusse. Lehed on atraktiivse mustriga. Lehe tumepunane keskosa on ümbritsetud laimirohelise randiga. Õied tuleb nende ilmudes koheselt ära näpistada, et taim ei puituks. Seisev vesi ja liigmärg pinnas ei ole sobilik kasvukeskkond.

Coleus x hybrida Flame Thrower 'Habanero'
Kirjeldus: Taim on kompaktne ja väga hea harunemisega. Taim on püstise kasvukujuga ja kasvab 30-46 cm kõrguseks. Sobib istutamiseks nii päikselisse kui varjulisse kasvukohta. Kirinõges sobib tänu oma tihedale lehestikule ja kompaktsele kasvule nii konteinerisse kui ka peenrahaljastusse. Lehed on roostepunased. Õied tuleb nende ilmudes koheselt ära näpistada, et taim ei puituks. Seisev vesi ja liigmärg pinnas ei ole sobilik kasvukeskkond.

Coleus x hybrida Flame Thrower 'Salsa Roja' 
Kirjeldus: Taim on kompaktne ja väga hea harunemisega. Taim on püstise kasvukujuga ja kasvab 30-46 cm kõrguseks. Sobib istutamiseks nii päikselisse kui varjulisse kasvukohta. Kirinõges sobib tänu oma tihedale lehestikule ja kompaktsele kasvule nii konteinerisse kui ka peenrahaljastusse. Lehed on burgundia punased. Õied tuleb nende ilmudes koheselt ära näpistada, et taim ei puituks. Seisev vesi ja liigmärg pinnas ei ole sobilik kasvukeskkond.

Coleus x hybrida Flame Thrower 'Salsa Verde'
Kirjeldus: Taim on kompaktne ja väga hea harunemisega. Taim on püstise kasvukujuga ja kasvab 30-46 cm kõrguseks. Sobib istutamiseks nii päikselisse kui varjulisse kasvukohta. Kirinõges sobib tänu oma tihedale lehestikule ja kompaktsele kasvule nii konteinerisse kui ka peenrahaljastusse. Lehed on laimirohelised. Õied tuleb nende ilmudes koheselt ära näpistada, et taim ei puituks. Seisev vesi ja liigmärg pinnas ei ole sobilik kasvukeskkond.

Coleus x hybrida Flame Thrower 'Serrano'
Kirjeldus: Taim on kompaktne ja väga hea harunemisega. Taim on püstise kasvukujuga ja kasvab 30-46 cm kõrguseks. Sobib istutamiseks nii päikselisse kui varjulisse kasvukohta. Kirinõges sobib tänu oma tihedale lehestikule ja kompaktsele kasvule nii konteinerisse kui ka peenrahaljastusse. Lehed on atraktiivse mustriga. Lehe tumepunane keskosa on ümbritsetud kitsa laimirohelise randiga. Õied tuleb nende ilmudes koheselt ära näpistada, et taim ei puituks. Seisev vesi ja liigmärg pinnas ei ole sobilik kasvukeskkond.

Coleus x hybrida Flame Thrower 'Spiced Curry'
Kirjeldus: Taim on kompaktne ja väga hea harunemisega. Taim on püstise kasvukujuga ja kasvab 30-46 cm kõrguseks. Sobib istutamiseks nii päikselisse kui varjulisse kasvukohta. Kirinõges sobib tänu oma tihedale lehestikule ja kompaktsele kasvule nii konteinerisse kui ka peenrahaljastusse. Lehed on atraktiivse mustriga. Lehe kollane keskosa on ümbritsetud kitsa punase randiga. Õied tuleb nende ilmudes koheselt ära näpistada, et taim ei puituks. Seisev vesi ja liigmärg pinnas ei ole sobilik kasvukeskkond.

Coleus x hybrida Kong™ Mix
Kirjeldus: Taim on jõulise kasvuga ja väga hea harunemisega. Väga suured ja atraktiivse mustriga lehed. Taim kasvab 45-50 cm kõrguseks. Sobib istutamiseks nii päikselisse kui varjulisse kasvukohta. Kirinõges sobib tänu oma tihedale lehestikule ja kompaktsele kasvule nii konteinerisse kui ka peenrahaljastusse. Õied tuleb nende ilmudes koheselt ära näpistada, et taim ei puituks. Seisev vesi ja liigmärg pinnas ei ole sobilik kasvukeskkond.

Coleus x hybrida Sunfighter 'Campfire'
Kirjeldus: Taim on jõulise kasvuga ja väga hea harunemisega. Taim on püstise kasvukujuga ja kasvab 36-71 cm kõrguseks. Sobib istutamiseks nii päikselisse kui varjulisse kasvukohta. On soojalembene kultuur. Tänu oma jõulisele kasvule sobib nii suurde konteinerisse kui ka peenrahaljastusse. Lehtede värv on varjundiga oranžikaspunane. Õitseb hilja või ei õitse üldse. Seisev vesi ja liigmärg pinnas ei ole sobilik kasvukeskkond.

Coleus x hybrida Sunfighter 'Electric Lime'
Kirjeldus: Taim on jõulise kasvuga ja väga hea harunemisega. Taim on püstise kasvukujuga ja kasvab 36-71 cm kõrguseks. Sobib istutamiseks nii päikselisse kui varjulisse kasvukohta. On soojalembene kultuur. Tänu oma jõulisele kasvule sobib nii suurde konteinerisse kui ka peenrahaljastusse. Lehtede värv on sidruni ja laimikirju. Päike ei pleegita toone. Õitseb hilja või ei õitse üldse. Seisev vesi ja liigmärg pinnas ei ole sobilik kasvukeskkond.

Coleus x hybrida Sunfighter 'Henna'
Kirjeldus: Taim on jõulise kasvuga ja väga hea harunemisega. Taim on püstise kasvukujuga ja kasvab 36-71 cm kõrguseks. Sobib istutamiseks nii päikselisse kui varjulisse kasvukohta. On soojalembene kultuur. Tänu oma jõulisele kasvule sobib nii suurde konteinerisse kui ka peenrahaljastusse. Konteineris moodustab ta ümara, mättakujulise vormi. Lehtede värv on punakasvioletne mixituna samblarohelise värviga. Lehe servad on tugevalt sakilised. Õitseb hilja või ei õitse üldse. Seisev vesi ja liigmärg pinnas ei ole sobilik kasvukeskkond.

Coleus x hybrida Sunfighter 'Redhead'
Kirjeldus: Taim on jõulise kasvuga ja väga hea harunemisega. Taim on püstise kasvukujuga ja kasvab 36-71 cm kõrguseks. Sobib istutamiseks nii päikselisse kui varjulisse kasvukohta. On soojalembene kultuur. Tänu oma jõulisele kasvule sobib nii suurde konteinerisse kui ka peenrahaljastusse. Lehtede värv on karmiinpunane. Õitseb hilja või ei õitse üldse. Seisev vesi ja liigmärg pinnas ei ole sobilik kasvukeskkond.

Coleus x hybrida Sunfighter 'Trusty Rusty'
Kirjeldus: Taim on jõulise kasvuga ja väga hea harunemisega. Taim on püstise kasvukujuga ja kasvab 36-71 cm kõrguseks. Sobib istutamiseks nii päikselisse kui varjulisse kasvukohta. On soojalembene kultuur. Tänu oma jõulisele kasvule sobib nii suurde konteinerisse kui ka peenrahaljastusse. Lehtede värv on oranžikaspunane kitsa laimirohelise randiga. Õitseb hilja või ei õitse üldse. Seisev vesi ja liigmärg pinnas ei ole sobilik kasvukeskkond.

Coleus Main Street 'Chartres Street'
Kirjeldus: Laimirohelised hambulise servaga lehed. Püstise kasvuga ja suurepärase hargnemisega. Kõrgus umbes 40cm. Kasvab nii päikese käes kui ka varjus. Meelitab linde ja liblikaid. Ideaalne segaistutustesse.

Coleus Main Street 'Alligator Alley'
Kirjeldus: Tume punakaslilla leht, laimirohelise ääre ja erkroosade leheroodudega. Püstise kasvuga ja suurepärane hargnevus. Kõrgus umbes 40cm. Kasvab nii päikese käes kui ka varjus. Meelitab linde ja liblikaid. Ideaalne segaistutustesse.

Coleus Main Street 'Ruby Road'
Kirjeldus: Erkroosa keskosa ja helerohelise äärega sort. Püstise kasvuga ning suurepärane hargnevus. Kõrgus umbes 40cm. Kasvab nii päikese käes kui ka varjus. Meelitab linde ja liblikaid. Ideaalne segaistutustesse.

Coleus Main Street 'Fifth Avenue' 
Kirjeldus: Roosa keskosa ja tumeda äärega sort. Püstise kasvuga ning suurepärane hargnevus. Kõrgus umbes 40cm. Kasvab nii päikese käes kui ka varjus. Meelitab linde ja liblikaid. Ideaalne segaistutustesse.

Coleus Main Street 'Oxford Street'
Kirjeldus: Tumepunane keskosa ja helerohelise äärega sort. Püstise kasvuga ning suurepärane hargnevus. Kõrgus umbes 40cm. Kasvab nii päikese käes kui ka varjus. Meelitab linde ja liblikaid. Ideaalne segaistutustesse.

Coleus Main Street 'Wall Street'
Kirjeldus: Pruunikaspunaste lehtedega. Püstise kasvuga ning suurepärane hargnevus. Kõrgus umbes 40cm. Kasvab nii päikese käes kui ka varjus. Meelitab linde ja liblikaid. Ideaalne segaistutustesse.

Coleus Main Street 'Broad Street'
Kirjeldus: Tumepunane leht, erkrohelise servaga. Püstise kasvuga ning suurepärane hargnevus. Kõrgus umbes 40cm. Kasvab nii päikese käes kui ka varjus. Meelitab linde ja liblikaid. Ideaalne segaistutustesse.

Coleus Main Street 'Abbey Road'
Kirjeldus:
Tumelilla leht, erkrohelise äärega. Püstise kasvuga ning suurepärane hargnevus. Kõrgus umbes 40cm. Kasvab nii päikese käes kui ka varjus. Meelitab linde ja liblikaid. Ideaalne segaistutustesse.

Coleus Main Street 'River Walk'
Kirjeldus:
Kollase-rohelisekirju leht. Püstise kasvuga ning suurepärane hargnevus. Kõrgus umbes 40cm. Kasvab nii päikese käes kui ka varjus. Meelitab linde ja liblikaid. Ideaalne segaistutustesse.

Coleus Stained Glassworks 'Spacecake'
Kirjeldus:
Tumeroheline leht tumedate soontega, keskelt leht roosa ja kollase kirju. Väga kompaktne püstise kasvuga sort. Kuuma taluv, moodustab väga vähe õiealgmeid. Sobib soolotaimeks ja seguistutustesse.

Coleus Stained Glassworks 'Presidio'
Kirjeldus:
Kollane leht, punakaspruunide tähnidega. Väga kompaktne püstise kasvuga sort. Kuuma taluv, moodustab väga vähe õiealgmeid. Sobib soolotaimeks ja seguistutustesse.

Coleus Stained Glassworks 'Crown Jewel'
Kirjeldus:
Tumepunane leht, helerohelise lookleva äärega. Väga kompaktne püstise kasvuga sort. Kuuma taluv, moodustab väga vähe õiealgmeid. Sobib soolotaimeks ja seguistutustesse.

Värd-kirinõges- Coleus x blumei Copa® Combat
Kirjeldus:
Tugevakasvuline, hästi harunenud ning püstise kasvuga sort. Punase-rohelisekirju vahelduva mustriga lehestik. Kõrgus 30-60cm. Värvilise nõgese õied tuleks regulaarselt eemaldada, et stimuleerida lehestiku kasvu. Atraktiivne haljasaladel ja näiteks suurtes aiavaasides.

Coleus x blumei Copa® Copper
Kirjeldus: 
Tugevakasvuline, hästi harunenud ning püstise kasvuga sort. Vase värvi lehestik. Kõrgus 30-60 cm. Värvilise nõgese õied tuleks regulaarselt eemaldada, et stimuleerida lehestiku kasvu. Atraktiivne haljasaladel ja näiteks suurtes aiavaasides.

Coleus x blumei Copa® Cuba Libre
Kirjeldus: 
Tugevakasvuline, hästi harunenud ning püstise kasvuga sort. Punane, roheline muster, tammelehine. Kõrgus 30-60cm. Värvilise nõgese õied tuleks regulaarselt eemaldada, et stimuleerida lehestiku kasvu. Atraktiivne haljasaladel ja näiteks suurtes aiavaasides.

Coleus x blumei Copa® Nevada
Kirjeldus:
Tugevakasvuline, hästi harunenud ning püstise kasvuga sort. Heleroheline leht, pruunide roodudega. Kõrgus 30-60cm. Värvilise nõgese õied tuleks regulaarselt eemaldada, et stimuleerida lehestiku kasvu. Atraktiivne haljasaladel ja näiteks suurtes aiavaasides.

Coleus x blumei Copa® Peter's Wonder
Kirjeldus:
Tugevakasvuline, hästi harunenud ning püstise kasvuga sort. Lehestik on säbruline, roheline koos roosaga. Kõrgus 30-60cm. Värvilise nõgese õied tuleks regulaarselt eemaldada, et stimuleerida lehestiku kasvu. Atraktiivne haljasaladel ja näiteks suurtes aiavaasides.

Coleus x blumei Copa® Saturan
Kirjeldus: 
Tugevakasvuline, hästi harunenud ning püstise kasvuga sort. Leht on pruunikaspunane, keskelt heleroheline. Kõrgus 30-60cm. Värvilise nõgese õied tuleks regulaarselt eemaldada, et stimuleerida lehestiku kasvu. Atraktiivne haljasaladel ja näiteks suurtes aiavaasides.

Ilubataat- Ipomoea batatas Iposun 'Black Tone'
Kirjeldus:
Vähenõudlik ilutaim mis on suurepärane pinnasekattetaim. Suured südamekujulised lehed, tumelillapruunid, peaaegu mustad. Kasvab kuni 30cm kõrguseks ning laius 1-2m. Lisaks on tal suur lehestik- kuni 15cm. Sagedamini kasvatatakse amplis, konteineris. Väga populaarne linnahaljastuses.

Ipomoea batatas 'Marguerite'
Kirjeldus:
Jõulise kasvuga sort. Laimirohelise värvuse ning südame kujulise lehestikuga. Taime kõrgus 25-30cm ja laius 61-91cm. Suurepärane lehestiku kontrast konteinerites, korvides, aknakastides või aiapeenardes.

Ipomoea batatas SolarPower™ Black
Kirjeldus: 
Tihedalt harunev ning keskmise jõulisusega sort. Hoiab oma kuju ja värvi kogu suve vältel. Atraktiivsed lõhistunud lehed püsivad kogu hooaja vältel burgundjas, efektse musta varjundiga ja hallikasrohelise varjundiga. Taime kõrgus 25-30cm ning laius kuni 91cm. Sobib suurepäraselt amplitesse, segamahutitesse ja aiapeenardesse.

Ipomoea batatas SolarPower™ Green
Kirjeldus:
Tihedalt harunev ning keskmise jõulisusega sort. Atraktiivsed laimirohelised lõhistunud lehed. Hoiab oma kuju ja värvi terve suve vältel. Taime kõrgus 25-30cm ning laius kuni 91cm. Erksavärvilised lehed sobivad suurepäraselt amplitesse, segamahutitesse, aiapeenardesse.

Ipomoea batatas SolarPower™ Lime
Kirjeldus: 
Tihedalt harunev ning keskmise jõulisusega sort. Atraktiivsed südamekujulised laimikarva lehed. Hoiab oma kuju ja värvi kogu suve vältel. Erksavärvilised lehed sobivad suurepäraselt amplitesse, segamahutitesse ja aiapeenardesse.

Ipomoea batatas SolarPower™ Red Heart
Kirjeldus: 
Tihedalt harunev ning keskmise jõulisusega sort. Hoiab oma kuju ja värvi kogu suve vältel. Atraktiivsed südamekujulised punakaspruunid lehed. Taime kõrgus 25-30cm ning laius kuni 91cm. Sobib suurepäraselt amplitesse, segamahutitesse ja aiapeenardesse.

Ipomoea batatas SolarTower™ Black
Kirjeldus: 
Roniva, püstise kasvukujuga, südamekujulise lehega sort. Silmatorkav tumedam lilla- peaaegu must lehestik. Et saada püstist kasvu, vajab tugesid. Taime kõrgus 122-213cm, laius kuni 122cm. Soovitatav kasutada segukombinatsioonides roniva taimena.

Ipomoea batatas Sweet Caroline® Bronze
Kirjeldus: 
Keskmise suurusega tihe sort. Atraktiivsed lõhistunud lehed püsivad kogu hooaja jooksul värvuselt vask-pronksise värvusega, millel on iseloomulikud tumepunased leherood. Kasvab kõige paremini päikese käes või osalises varjus. Ei talu seisvat vett. Sobib pinnakatteks, amplisse või potti.

Ipomoea batatas Sweet Caroline® Green
Kirjeldus: 
Keskmise suurusega tihe sort. Atraktiivsed helerohelised ilusad, terve välimusega lehed, iseloomulikud sügavad sooned. Kõrgus 25-30cm. Kasvab kõige paremini päikese käes või osalises varjus. Ei talu seisvat vett. Sobib pinnakatteks, amplisse või potti.

Ipomoea batatas Sweet Caroline® Purple
Kirjeldus: 
Kompaktse kasvu ning burgundia-lillade lõhistunud lehtedega. Taim on madal ja levib mõõdukalt, laius kuni 50cm. Suurepärane värviline ja kontrastne lisa suvekorvides, konteineris või aiapeenardes.

Ipomoea batatas Papas ® Deep Purple
Kirjeldus: 
Kompaktse, ümara ja ühtlase kasvukujuga sordirühm. Tumepruuni värvusega sõrmekujuline leht. Kergem kasvatada ja müüa kui traditsioonilisi sordirühme. Erinevate lehekujude ja -värvidega huvitav sortiment. Pilgupüüdja nii potis kui ka amplis.

Ipomoea batatas Papas ® Light Green
Kirjeldus:
Kompaktse, ümara ja ühtlase kasvukujuga sordirühm. Laimirohelise värvusega sõrmekujulised lehed. Kergem kasvatada ja müüa kui traditsioonilisi sordirühme. Erinevate lehekujude ja -värvidega huvitav sortiment. Pilgupüüdja nii potis kui ka amplis.

Ipomoea batatas Papas ® Purple Heart- Kompaktse, ümara ja ühtlase kasvukujuga sordirühm. Tumepruuni värvusega südamekujulised lehed. Kergem kasvatada ja müüa kui traditsioonilisi sordirühme. Erinevate lehekujude ja -värvidega huvitav sortiment. Pilgupüüdja nii potis kui ka amplis.

Ipomoea batatas Papas ® Red Heart
Kirjeldus: 
Kompaktse, ümara ja ühtlase kasvukujuga sordirühm. Punakaspruuni värvusega südamekujulised lehed. Kergem kasvatada ja müüa kui traditsioonilisi sordirühme. Erinevate lehekujude ja -värvidega huvitav sortiment. Pilgupüüdja nii potis kui ka amplis.

Ipomoea batatas Papas® Basket Black Heart
Kirjeldus:
Tugevakasvuline, rippuva kasvukujuga sordirühm. Tumepruuni värvusega südamekujulised lehed. Ideealne taim suurtesse, lopsakatesse lillekompositsioonidesse ja amplitesse.

Ipomoea BRONZE(P)
Kirjeldus:
Tugevakasvuline, rippuva kasvukujuga sordirühm. Pronksjad sõrmekujulised lehed, roosakaslillade roodudega. Ideaalne taim suurtesse, lopsakatesse lillekompositsioonidesse ja amplitesse.