Aed-puispetuunia - Calibrachoa x hybrida

Calibrachoa hybrida Cabaret `Scarlet` 

Hästiharunev, ümara kasvukujuga rippuv amplitaim. Õied katavad taime üleni. Lehestik on tumeroheline ja taimed ei ole temperatuuri suhtes tundlikud. Varajase õitsemisega. Õie värv on tumepunane.

Kommentaar - õietoon on mõnusalt oranžikas. Särav ja ilus värv.


Calibrachoa Aloha Kona `Dark Red`

Varajane ja ühtlane õitsemine. Keskmise kasvuga kompaktne taim. Suured tumepunased õied. Sobib ideaalselt mixidesse ja amplisse.

Kommentaar - 


Calibrachoa hybrida Callie® `Scarlet Red` 

Kompaktse ja keskmise jõulisusega kasv. Hea harunemisega. Varajase õitsemisega. Õite värv on erkpunane. Rippuv kasvukuju. Kõrgus 20 cm. Eelistab päikselist kasvukohta. Sobib nii amplisse kui mix istutusteks teiste taimedega. Vähem pH tundlik.

Kommentaar - 

Calibrachoa hybrida Cabaret `Orange` 

Hästiharunev, ümara kasvukujuga rippuv amplitaim. Õied katavad taime üleni. Lehestik on tumeroheline ja taimed ei ole temperatuuri suhtes tundlikud. Varajase õitsemisega. Õie värv on oranž.

Kommentaar - 


Calibrachoa sel® MiniFamous® `Neo Orange+Red Eye` 

Kirjeldus - Keskmiselt jõuline kasv ja hea harunemine. Ideaalne amplitesse ja suurtesse pottidesse. Poolrippuv kasvukuju. Oranžid punase südamikuga lihtõied.

Kommentaar -

Calibrachoa Aloha Kona `Orange` 

Varajane ja ühtlane õitsemine. Keskmise kasvuga kompaktne taim. Suured oranžikaspunased õied. Sobib ideaalselt mixidesse ja amplisse.

Kommentaar - 


Calibrachoa sel® MiniFamous® `Uno Orange`

Kirjeldus - Kompaktse ja ümara kasvukujuga ning püstiste õitega. Kerge kontrollida kasvu. Ideaalne varajase õitsemisega ja lühikese tootmisajaga sordirühm. Erkoranžid metalse läikega lihtõied.

Kommentaar -

Calibrachoa Aloha Classic `Hot Orange`

Keskmise suurusega oranžid õied. Keskmise jõulisusega kasv. Varajane õitsemine. Ideaalne amplisse.

Kommentaar - 


Numbrisort 16503 

Helekollane õis. Ümar kasvukuju. Tumeroheline lehestik.

Kommentaar - 

Calibrachoa Aloha Kona `Yellow 2019` 

Varajane ja ühtlane õitsemine. Keskmise kasvuga kompaktne taim. Suured kollased õied. Sobib ideaalselt mixidesse ja amplisse.

Kommentaar - 

Calibrachoa Aloha Classic `White/Yellow` UUS 

Keskmise suurusega kollased õied. Keskmise jõulisusega kasv. Varajane õitsemine. Ideaalne amplisse.

Kommentaar - 


Calibrachoa Aloha Classic `Light Yellow 30` UUS 

Keskmise suurusega helekollased õied. Keskmise jõulisusega kasv. Varajane õitsemine. Ideaalne amplisse.

Kommentaar - 

Calibrachoa sel® MiniFamous® `Neo True Yellow`

Kirjeldus - Jõuline kasv ja hea harunemine. Ideaalne amplitesse ja suurtesse pottidesse. Poolrippuv kasvukuju. Kuldkollased lihtõied.

Kommentaar - Suur ja lopsakas kasvukuju.

Calibrachoa Chameleon® `Blueberry Scone`

Kirjeldus -  Tänu valguse intensiivsusele ja päevapikkusele on õite värv pidevas muutumises ning see tagab unikaalse värvidesegu ühe taime kohta. Varajase õitsemisega sordirühm. Keskmise jõulisusega kasv ja poolrippuv kasvukuju. Õite värv on kollase ja sinise segune. Hitt toode!

Kommentaar -

Calibrachoa Chameleon® `Sunshine Berry` 

Kirjeldus - Tänu valguse intensiivsusele ja päevapikkusele on õite värv pidevas muutumises ning see tagab unikaalse värvidesegu ühe taime kohta. Varajase õitsemisega sordirühm. Keskmise jõulisusega kasv ja poolrippuv kasvukuju. Õite värv on kollase ja korallroosa segune. Hitt toode!

Kommentaar - 

Calibrachoa Aloha Classic `Neon/Pink` UUS 

Keskmise suurusega neoonroosad õied. Kollane südamik. Keskmise jõulisusega kasv. Varajane õitsemine. Ideaalne amplisse.

Kommentaar - 

Calibrachoa Aloha Kona `Neon` 

Varajane ja ühtlane õitsemine. Keskmise kasvuga kompaktne taim. Suured neoonroosad õied. Sobib ideaalselt mixidesse ja amplisse.

Kommentaar - 

Calibrachoa Bloomtastic `Fuchsia` UUS 

Jõuline ja rippuv kasvukuju, hea harunemine. Varajane õitsemine. Suured kahevärvilised fuksiaroosad õied. Suurepärane aiaesitlus pottides ja amplis.

Kommentaar - 

Calibrachoa Aloha `Cherry Red` 

Varajane ja ühtlane õitsemine. Keskmise kasvuga kompaktne taim. Suured kirsipunased õied. Sobib ideaalselt mixidesse ja amplisse.

Kommentaar - 


Numbrisort 16502 

Metalselt läikiv neoonroosa õis, kollane südamik. Tumeroheline lehestik.

Kommentaar - 

Calibrachoa Aloha Kona `Pink` 

Varajane ja ühtlane õitsemine. Keskmise kasvuga kompaktne taim. Suured roosad õied. Sobib ideaalselt mixidesse ja amplisse.

Kommentaar - Õietoon on erk, särav ja vastupidav.

Calibrachoa sel® MiniFamous® Uno `Pink`

Kirjeldus - Kompaktse ja ümara kasvukujuga ja püstiste õitega. Kerge kontrollida kasvu. Ideaalne varajase õitsemisega ja lühikese tootmisajaga sordirühm. Erkroosad lihtõied.

Kommentaar - Õievärv on ilus. Taimekuju on lopsakas.

Calibrachoa sel® MiniFamous® Neo `Rose`

Kirjeldus - Keskmiselt jõuline kasv ja hea harunemine. Ideaalne amplitesse ja suurtesse pottidesse. Poolrippuv kasvukuju. Pastelsed vanaroosad lihtõied.

Kommentaar -

Calibrachoa Aloha Classic Tiki `Hot Pink` 

Keskmise suurusega kahevärvilised roosad õied. Kollane südamik. Keskmise jõulisusega kasv. Varajane õitsemine. Ideaalne amplisse.


Kommentaar -
 

Calibrachoa sel® Rave® `Pink` 

Kirjeldus - Suured tähekujulise mustriga õied. Hea harunemisega ja varajase õitsemisega. Lihtne kontrollida kasvukuju. Tumeroosad õied valgete triipudega ja kollane südamik.

Kommentaar-

Calibrachoa Hula `Soft Pink 2019`

Jõuline ja poolrippuv kasvukuju, hea harunemine. Varajane õitsemine. Suured kahevärvilised roosad õied. Suurepärane aiaesitlus pottides ja amplis.

Kommentaar -

Calibrachoa sel® MiniFamous® Neo `Pink + Red Eye`

Kirjeldus -  Jõuline kasv ja hea harunemine. Ideaalne amplitesse ja suurtesse pottidesse. Poolrippuv kasvukuju. Heleroosad õied tumeroosa südamikuga.

Kommentaar - 

Calibrachoa sel® MiniFamous® Uno `Pink Purple Splash`

Kirjeldus - Keskmise jõulisusega, ümara kasvukujuga ja püstiste õitega. Kerge kontrollida kasvu. Ideaalne varajase õitsemisega ja lühikese tootmisajaga sordirühm. Heleroosad õied ja purpurroosa südamik, tähekujulise kollase südamikuga.

Kommentaar -

Calibrachoa Bloomtastic `Rose Quartz` 

Jõuline ja rippuv kasvukuju, hea harunemine. Varajane õitsemine. Väiksed kahevärvilised heleroosad õied. Suurepärane aiaesitlus pottides ja amplis.

Kommentaar -

Calibrachoa sel® MiniFamous® `Neo Light Blue`

Kirjeldus - Keskmiselt jõuline kasv ja hea harunemine. Ideaalne amplitesse ja suurtesse pottidesse. Poolrippuv kasvukuju. Helelillad kollase südamikuga lihtõied.

Kommentaar - Õievärv on ilus ja särav. Taime kasvukuju on lopsakas.

Calibrachoa sel® MiniFamous® Neo `Pink Dark Eye`

Kirjeldus - Keskmiselt jõuline kasv ja hea harunemine. Ideaalne amplitesse ja suurtesse pottidesse. Poolrippuv kasvukuju. Heleroosad õied punakasroosa südamikuga.

Kommentaar - 

 

Calibrachoa sel® MiniFamous® Neo `Royal Blue` 

Kirjeldus - Keskmiselt jõuline kasv ja hea harunemine. Ideaalne amplitesse ja suurtesse pottidesse. Poolrippuv kasvukuju. Tumelillad kollase südamikuga lihtõied.

Kommentaar - Õietoon on ilus ja selge. Taimel on hea kasvukuju.

Numbrisort 16507

Helelilla õis, tumedam lilla südamik ja sooned õitel. Ümar kasvukuju.

Kommentaar - 

Calibrachoa sel® MiniFamous® Uno `Blue`

Kirjeldus - Keskmise jõulisusega, ümara kasvukujuga ja püstiste õitega. Kerge kontrollida kasvu. Ideaalne varajase õitsemisega ja lühikese tootmisajaga sordirühm. Tumelillad väikse kollase südamikuga lihtõied.

Kommentaar -


Calibrachoa Aloha Kona `Midnight Blue 2018` UUS

Varajane ja ühtlane õitsemine. Keskmise kasvuga kompaktne taim. Suured sügavsinised õied. Sobib ideaalselt mixidesse ja amplisse.

Kommentaar - 

Calibrachoa Hula `Amethyst` 

Jõuline ja poolrippuv kasvukuju, hea harunemine. Varajane õitsemine. Suured kahevärvilised tumelillad õied. Suurepärane aiaesitlus pottides ja amplis.

Kommentaar - Õievärv on ilus ja õis on parajalt suur.

Calibrachoa hybrida Callie® `Purple` 

Kompaktse ja keskmise jõulisusega kasv. Hea harunemisega. Varajase õitsemisega. Õite värv on lilla. Rippuv kasvukuju. Kõrgus 20-25 cm. Eelistab päikselist kasvukohta. Sobib nii amplisse kui mix istutusteks teiste taimedega. Vähem pH tundlik.

Kommentaar - 


Calibrachoa Aloha Kona Tiki `Blue`

Varajane ja ühtlane õitsemine. Keskmise kasvuga kompaktne taim. Suured sinised õied. Sobib ideaalselt mixidesse ja amplisse.

Kommentaar - 


Calibrachoa Bloomtastic `Purple` UUS 

Jõuline ja rippuv kasvukuju, hea harunemine. Varajane õitsemine. Suured kahevärvilised purpur õied. Suurepärane aiaesitlus pottides ja amplis.

Kommentaar - 

Calibrachoa Cabaret `Lavender Imp.`

Taim on kuhjakujuline ja samas rippuv. Väga hea harunemisega.Tumeroheline lehestik. Suured lavendersinised lihtõied katavad kogu taime. Õied jäävad avatuks ja jätkavad õitsemist ka vähese päevavalgusega. Taimed on vähem tundlikud madala temperatuuri suhtes.

Kommentaar - 

Calibrachoa Aloha Classic Tiki `Blue` 

Keskmise suurusega helelillad õied. Kollane südamik. Keskmise jõulisusega kasv. Varajane õitsemine. Ideaalne amplisse.

Kommentaar - 

Calibrachoa sel® Rave® `Violet`

Kirjeldus - Suured tähekujulise mustriga õied. Keskmise jõulisusega kasv. Hea harunemisega ja varajase õitsemisega. Lihtne kontrollida kasvukuju. Violetsed õied valgete triipudega ja kollane südamik.

Kommentaar -

Calibrachoa Aloha Kona Tiki `Blue Sky`

Varajane ja ühtlane õitsemine. Keskmise kasvuga kompaktne taim. Suured taevasinised õied. Sobib ideaalselt mixidesse ja amplisse.

Kommentaar - Taime kasvukuju on kompaktne.

Calibrachoa Aloha Classic Tiki `Blue Sky` 

Keskmise suurusega helelillad õied. Kollane südamik. Keskmise jõulisusega kasv. Varajane õitsemine. Ideaalne amplisse.

Kommentaar - 

Calibrachoa Bloomtastic `Milk and Honey 2020` UUS 

Jõuline ja rippuv kasvukuju, hea harunemine. Varajane õitsemine. Suured kahevärvilised kollakasvalged õied. Suurepärane aiaesitlus pottides ja amplis.

Kommentaar -

Calibrachoa hybrida Callie® `White` 

 Kompaktse ja keskmise jõulisusega kasv. Hea harunemisega. Varajase õitsemisega. Õite värv on valge. Rippuv kasvukuju. Kõrgus 10-20 cm. Eelistab päikselist kasvukohta. Sobib nii amplisse kui mix istutusteks teiste taimedega. Vähem pH tundlik.

Kommentaar - 

Calibrachoa sel® MiniFamous® Neo `White`

Kirjeldus - Jõuline kasv ja hea harunemine. Ideaalne amplitesse ja suurtesse pottidesse. Tugevalt rippuv kasvukuju. Lumivalged laimiroheka südamikuga lihtõied.

Kommentaar - 

Calibrachoa sel® MiniFamous® Uno `White+Yellow Eye`

Kirjeldus - Keskmise jõulisusega, ümara kasvukujuga ja püstiste õitega. Kerge kontrollida kasvu. Ideaalne varajase õitsemisega ja lühikese tootmisajaga sordirühm. Lumivalged õied trompetikujulise kollase südamikuga.

Kommentaar - Õievärv on ilus ja puhas. Õis ja südamik on suured. 

Calibrachoa Aloha Nani `Sunshine` UUS 

Varajane õitsemine. Aretatud kompaktne sordirühm. Ümara kasvukujuga. Suured tumepunased õied. Sobib ideaalselt hilissuviseks tootmiseks ja müügiks.

Kommentaar - 

Calibrachoa Aloha Classic `White/Yellow` UUS 

Keskmise suurusega kollased õied. Keskmise jõulisusega kasv. Varajane õitsemine. Ideaalne amplisse.

Kommentaar -