Ripp-Raudürt - Verbena hybrida, verbena x peruviana

Verbena Hybrida Lanai® 'Red'

Kirjeldus -Erksad punased õied. Rikkalik õitsemine ja liblikate lemmik. Sobib amplitesse ja konteineritesse. Rippuv kasvukuju. Sobib päikseline kasvukoht. Talub kuiva.

Kommentaar


Verbena Hybrida Lanai® 'Scarlet with Eye'

Kirjeldus - Erepunas õied, mille südamikus on valge silm. Rikkalik õitsemine. Sobib amplitesse ja konteineritesse. Rippuv kasvukuju. Sobib päikseline kasvukoht.

Kommentaar


Verbena x hybrida Empress 'Flair Red'

Kirjeldus - Tulipunased suured õied. Roheline lehestik. Poolrippuv ja kompaktne kasvukuju. Jõuline taimekasv. Sobib nii masshaljastusse, konteinerisse kui ka amplisse. Varajane õitseja. Õitseb hilisekevadest esimeste külmadeni. Kasvukohaks sobib täispäike. Ei talu liigniiskust.

Kommentaar


Verbena x hybrida EnduraScape Compact 'Lava Red'

Kirjeldus - Suured erepunased õied. Ideaalne haljastustaim peenraistutuseks. Sobib ka suurtesse konteinerpottidesse. Jõuliselt püstised õisikuvarred ja kasvukuju. Tugev harunemine. Talub madalamat temperatuuri ja õitseb kogu kasvuaja vältel kuni sügiseni.

Kommentaar


Verbena Hybrida LTD Lanai® Synchro 'Strawberry'

Kirjeldus - Õied on maasikapunased. Sobib mix istutusena teiste taimedega. Sobib amplitesse ja konteineritesse. Rippuv kasvukuju. Sobib päikseline kasvukoht. Talub kuivust ja ei sobi liigniiske kasvupinnas.

Kommentaar


Verbena Cultivars sel® Lascar 'Red'

Kirjeldus - Erkpunased õied. Keskmise jõulisusega kasv. Ühtne ümar ja rippuv kasvukuju. Õied katavad kogu taime. Varajane õitsemine. Jahukaste kindel. Talub kuuma.

Kommentaar


Verbena Cultivars sel® Lascar 'Dark Red'

Kirjeldus - Tumepunased õied. Keskmise jõulisusega kasv. Ühtne ümar ja rippuv kasvukuju. Õied katavad kogu taime. Varajane õitsemine. Jahukaste kindel. Talub kuuma.

Kommentaar


Verbena Cultivars sel® Lascar 'Red with Eye'

Kirjeldus - Punased õied valge silmaga. Keskmise jõulisusega kasv. Ühtne ümar ja rippuv kasvukuju. Õied katavad kogu taime. Varajane õitsemine. Jahukaste kindel. Talub kuuma.

Kommentaar


Verbena Hybrida Obsession Cascade 'Red with Eye'

Kirjeldus - Erkpunase õiega, valge silm südamikus. Esimene rippuv raudürt seemnest. Laiuva ja veidi püstise-poolrippuva kasvukujuga taim. Sobib nii amplitesse kui mixidesse teiste taimedega. Eelistab päikselist kasvukohta.

Kommentaar


Verbena x peruviana Samira® 'Red with Eye'

Kirjeldus - Sinine õis valge silmaga keskel. Uus sordirühm, aretatud mitmekülgseks kasvatuseks nii poti- kui amplitaimena. Suured õisikud. Hästiharunev, rippuv kasvukuju, pealt lame. Jahukastekindel, õitseb rikkalikult külmadeni.

Kommentaar


Verbena x peruviana Samira® 'Scarlet'

Kirjeldus - Erepunane õis. Uus sordirühm, aretatud mitmekülgseks kasvatuseks nii poti- kui amplitaimena. Suured õisikud. Hästiharunev, rippuv kasvukuju, pealt lame. Jahukastekindel, õitseb rikkalikult külmadeni.

Kommentaar


Verbena x peruviana Samira UP 'Scarlet Eye'

Kirjeldus - Punane õis valge silmaga keskel. Uus sordirühm, aretatud mitmekülgseks kasvatuseks nii poti- kui amplitaimena. Suured õisikud. Hästiharunev, püstine kasvukuju, pealt lame. Jahukastekindel, õitseb rikkalikult külmadeni.

Kommentaar


Verbena x peruviana Samira® 'Red Star'

Kirjeldus - Punase- ja valgetriibuline õis. Uus sordirühm, aretatud mitmekülgseks kasvatuseks nii poti- kui amplitaimena. Suured õisikud. Hästiharunev, rippuv kasvukuju, pealt lame. Jahukastekindel, õitseb rikkalikult külmadeni.

Kommentaar


Verbena x peruviana Samira® 'Deep Red Star'

Kirjeldus - Tumepunase ja valgetriibulised silmapaistvad õied. Uus sordirühm, aretatud mitmekülgseks kasvatuseks nii poti- kui amplitaimena. Suured õisikud. Hästiharunev, rippuv kasvukuju, pealt lame. Jahukastekindel, õitseb rikkalikult külmadeni.

Kommentaar


Verbena Hybrida Magelana 'Red Star'

Kirjeldus - Punase ja valgetriibulised värvikirevad õied. Lameda ja rippuva kasvukujuga taim. Sobib hästi amplisse. Jahukastele vähem vastuvõtlik. Kasvukohaks sobib poolvarjuline koht. Õitseb kuni sügiseni.

Kommentaar


Verbena x peruviana Vectura® 'Scarlet'

Kirjeldus - Skarletpunane õis.Väga varakult õitsev sordirühm. Ühtlane lamekerajas kasvukuju. Kogu taim on kaetud kiirjate õitega. Tumeroheline, peensulgjas lehestik. Sobib nii amplisse kui suurde potti istutamiseks.

Kommentaar


Verbena x peruviana Vectura® 'Dark Red'

Kirjeldus - Tumepunane õis.Väga varakult õitsev sordirühm. Ühtlane lamekerajas kasvukuju. Kogu taim on kaetud kiirjate õitega. Tumeroheline, peensulgjas lehestik. Sobib nii amplisse kui suurde potti istutamiseks.

Kommentaar


Verbena Cultivars sel® Lascar 'Burgundy'

Kirjeldus - Burgundiapunased õied. Keskmise jõulisusega kasv. Ühtne ümar ja rippuv kasvukuju. Õied katavad kogu taime. Varajane õitsemine. Jahukaste kindel. Talub kuuma.

Kommentaar


Verbena x peruviana Samira® 'Burgundy'

Kirjeldus - Burgundiapunane õis. Uus sordirühm, aretatud mitmekülgseks kasvatuseks nii poti- kui amplitaimena. Suured õisikud. Hästiharunev, rippuv kasvukuju, pealt lame. Jahukastekindel, õitseb rikkalikult külmadeni.

Kommentaar


Verbena x peruviana Vectura 'Burgundy'

Kirjeldus - Burgundiapunane õis. Väga varakult õitsev sordirühm. Ühtlane lamekerajas kasvukuju. Kogu taim on kaetud kiirjate õitega. Tumeroheline, peensulgjas lehestik. Sobib nii amplisse kui suurde potti istutamiseks.

Kommentaar


Verbena x peruviana Samira UP 'Burgundy Eye'

Kirjeldus - Burgundia punane õis valge silmaga keskel. Uus sordirühm, aretatud mitmekülgseks kasvatuseks nii poti- kui amplitaimena. Suured õisikud. Hästiharunev, püstine kasvukuju, pealt lame. Jahukastekindel, õitseb rikkalikult külmadeni.

Kommentaar


Verbena Hybrida Lanai® Twister 'Burgundy Imp.'

Kirjeldus - Kolmevärvilised õied. Õiekobara südamik on erepunane ja õied servades on valge roosa kirjud. Sobib amplitesse ja konteineritesse. Rippuv kasvukuju. Sobib päikseline kasvukoht. Talub kuivust ja ei sobi liigniiske kasvupinnas.

Kommentaar


Verbena x peruviana Samira® 'Purple Eye'

Kirjeldus - Purpurlilla õis valge silmaga keskel. Uus sordirühm, aretatud mitmekülgseks kasvatuseks nii poti- kui amplitaimena. Suured õisikud. Hästiharunev, rippuv kasvukuju, pealt lame. Jahukastekindel, õitseb rikkalikult külmadeni.

Kommentaar


Verbena x peruviana Vectura® 'Purple'

Kirjeldus - Punakaslilla õis.Väga varakult õitsev sordirühm. Ühtlane lamekerajas kasvukuju. Kogu taim on kaetud kiirjate õitega. Tumeroheline, peensulgjas lehestik. Sobib nii amplisse kui suurde potti istutamiseks.

Kommentaar


Verbena Hybrida Obsession Cascade 'Purple Shades with Eye'

Kirjeldus - Roosakaslillad õied valge silmaga keskel. Esimene rippuv raudürt seemnest. Laiuva ja veidi püstise-poolrippuva kasvukujuga taim. Sobib nii amplitesse kui mixidesse teiste taimedega. Eelistab päikselist kasvukohta.

Kommentaar


Verbena x peruviana Samira UP 'Violet Eye'

Kirjeldus - Lillakasroosa õis valge silmaga keskel. Uus sordirühm, aretatud mitmekülgseks kasvatuseks nii poti- kui amplitaimena. Suured õisikud. Hästiharunev, püstine kasvukuju, pealt lame. Jahukastekindel, õitseb rikkalikult külmadeni.

Kommentaar


Verbena Hybrida Lanai® 'Blue'

Kirjeldus - Puhast sinist värvi õied. Rikkalik õitsemine kevadest sügiseni. Jõuliselt rippuv kasvukuju. Sobib päikseline kasvukoht. Haiguskindel.

Kommentaar

Verbena Hybrida Magelana 'Blue Eye'

Kirjeldus - Tumesinine õis valge silmaga keskel. Lameda ja rippuva kasvukujuga taim. Sobib hästi amplisse. Jahukastele vähem vastuvõtlik. Kasvukohaks sobib poolvarjuline koht. Õitseb kuni sügiseni.

Kommentaar

Verbena Hybrida Magelana 'Violet'

Kirjeldus - Violetne õis. Lameda ja rippuva kasvukujuga taim. Sobib hästi amplisse. Jahukastele vähem vastuvõtlik. Kasvukohaks sobib poolvarjuline koht. Õitseb kuni sügiseni.

Kommentaar

Verbena x peruviana Samira 'Blue with Eye'

Kirjeldus - Sinine õis valge silmaga keskel. Uus sordirühm, aretatud mitmekülgseks kasvatuseks nii poti- kui amplitaimena. Suured õisikud. Hästiharunev, rippuv kasvukuju, pealt lame. Jahukastekindel, õitseb rikkalikult külmadeni.

Kommentaar

Verbena x peruviana Vectura® 'Blue'

Kirjeldus - Tumelilla õis. Väga varakult õitsev sordirühm. Ühtlane lamekerajas kasvukuju. Kogu taim on kaetud kiirjate õitega. Tumeroheline, peensulgjas lehestik. Sobib nii amplisse kui suurde potti istutamiseks.

Kommentaar

Verbena x peruviana Samira® 'Deep Blue'

Kirjeldus - Tumesinine õis. Uus sordirühm, aretatud mitmekülgseks kasvatuseks nii poti- kui amplitaimena. Suured õisikud. Hästiharunev, rippuv kasvukuju, pealt lame. Jahukastekindel, õitseb rikkalikult külmadeni.

Kommentaar


Verbena Hybrida Lanai® 'Blue Denim'

Kirjeldus - Tumesinised õied. Rikkalik õitsemine.Sobib amplitesse ja konteineritesse. Rippuv kasvukuju. Sobib päikseline kasvukoht.

Kommentaar


Verbena Cultivars sel® Lascar 'Dark Blue'

Kirjeldus - Tumesinised õied. Keskmise jõulisusega kasv. Ühtne ümar ja rippuv kasvukuju. Õied katavad kogu taime. Varajane õitsemine. Jahukaste kindel. Talub kuuma.

Kommentaar


Verbena Cultivars sel® Lascar 'Black Velvet'

Kirjeldus - Tumelillad õied. Keskmise jõulisusega kasv. Ühtne ümar ja rippuv kasvukuju. Õied katavad kogu taime. Varajane õitsemine. Jahukaste kindel. Talub kuuma.

Kommentaar


Verbena Cultivars sel® Lascar 'Dark Violet'

Kirjeldus - Lillad, seest valged, õied. Keskmise jõulisusega kasv. Ühtne ümar ja rippuv kasvukuju. Õied katavad kogu taime. Varajane õitsemine. Jahukaste kindel. Talub kuuma.

Kommentaar


Verbena x hybrida Empress Flair 'Lavender Blue'

Kirjeldus - Helelillad suured õied. Roheline lehestik. Poolrippuv ja kompaktne kasvukuju. Jõuline taimekasv. Sobib nii masshaljastusse, konteinerisse kui ka amplisse. Varajane õitseja. Õitseb hilisekevadest esimeste külmadeni. Kasvukohaks sobib täispäike. Ei talu liigniiskust.

Kommentaar


Verbena x hybrida Empress Flair 'Lavender Star'

Kirjeldus - Kahevärvilised tähemustrilised suured õied. Roheline lehestik. Poolrippuv ja kompaktne kasvukuju. Jõuline taimekasv. Sobib nii masshaljastusse, konteinerisse kui ka amplisse. Varajane õitseja. Õitseb hilisekevadest esimeste külmadeni. Kasvukohaks sobib täispäike. Ei talu liigniiskust.

Kommentaar


Verbena x peruviana Vectura® 'Lavender'

Kirjeldus - Lavenderlilla õis. Väga varakult õitsev sordirühm. Ühtlane lamekerajas kasvukuju. Kogu taim on kaetud kiirjate õitega. Tumeroheline, peensulgjas lehestik. Sobib nii amplisse kui suurde potti istutamiseks.

Kommentaar


Verbena x peruviana Samira 'Lavender Eye'

Kirjeldus - Lavendlisinine õis valge silmaga keskel. Uus sordirühm, aretatud mitmekülgseks kasvatuseks nii poti- kui amplitaimena. Suured õisikud. Hästiharunev, rippuv kasvukuju, pealt lame. Jahukastekindel, õitseb rikkalikult külmadeni.

Kommentaar


Verbena x peruviana Samira® 'Lavender Star'

Kirjeldus - Sinine õis valge silmaga keskel. Uus sordirühm, aretatud mitmekülgseks kasvatuseks nii poti- kui amplitaimena. Suured õisikud. Hästiharunev, rippuv kasvukuju, pealt lame. Jahukastekindel, õitseb rikkalikult külmadeni.

Kommentaar


Verbena Hybrida Magelana 'Lilac' 

Kirjeldus - Helelilla ja õrna valge varjundiga õis. Lameda ja rippuva kasvukujuga taim. Sobib hästi amplisse. Jahukastele vähem vastuvõtlik. Kasvukohaks sobib poolvarjuline koht. Õitseb kuni sügiseni.

Kommentaar


Verbena Hybrida Lanai® 'Purple Star'

Kirjeldus - Kahevärvilised õied, purpur ja valge triibulised. Rikkalik õitsemine.Sobib amplitesse ja konteineritesse. Rippuv ja samas ümarduv kasvukuju. Sobib päikseline kasvukoht. Talub kuivust ja ei sobi liigniiske kasvupinnas.

Kommentaar


Verbena Hybrida Obsession Cascade 'Violet Twister'

Kirjeldus - Violet-valged kahevärvilised õied. Õiekobara südamik on violetsem ja ääred helelilla valge segused. Esimene rippuv raudürt seemnest. Laiuva ja veidi püstise-poolrippuva kasvukujuga taim. Sobib nii amplitesse kui mixidesse teiste taimedega. Eelistab päikselist kasvukohta.

Kommentaar


Verbena Hybrida Lanai® 'Neon Rose'

Kirjeldus - Erksad neoonroosad õied. Rikkalik õitsemine. Sobib amplitesse ja seguistutusena. Rippuv kasvukuju. Sobib päikseline kasvukoht.

Kommentaar - 

Verbena Hybrida Lanai® 'Pink'

Kirjeldus - Tume- ja heleroosa varjundiga õied. Rikkalik õitsemine. Sobib amplitesse ja konteineritesse. Rippuv kasvukuju. Sobib päikseline kasvukoht.

Kommentaar


Verbena Hybrida Lanai® 'Raspberry'

Kirjeldus - Imelised vaarikpunased õied. Rikkalik õitsemine. Sobib amplitesse ja konteineritesse. Rippuv kasvukuju. Sobib päikseline kasvukoht.

Kommentaar


Verbena Hybrida Lanai® 'Rose Star'

Kirjeldus - Roosa valge ristiga õis. Rikkalik õitsemine. Sobib amplitesse ja konteineritesse. Rippuv ja samas ümarduv kasvukuju. Sobib päikseline kasvukoht. Talub kuivust ja ei sobi liigniiske kasvupinnas.

Kommentaar


Verbena Hybrida Lanai® Twister 'Cherry Blossom'

Kirjeldus - Kahevärvilised õied. Õiekobara südamik on vanaroosa ja ääred lumivalged. Sobib amplitesse ja konteineritesse. Rippuv kasvukuju. Sobib päikseline kasvukoht. Talub kuivust ja ei sobi liigniiske kasvupinnas.

Kommentaar


Verbena Hybrida Lanai® Twister 'Cherry Red'

Kirjeldus - Kolmevärvilised õied. Õiekobaral on kirsipunane südamik ja valge roosasegused õied. Sobib amplitesse ja konteineritesse. Rippuv kasvukuju. Sobib päikseline kasvukoht. Talub kuivust ja ei sobi liigniiske kasvupinnas.

Kommentaar


Verbena x peruviana Samira UP 'Magenta Splash'

Kirjeldus - Fuksialilla õis. Uus sordirühm, aretatud mitmekülgseks kasvatuseks nii poti- kui amplitaimena. Suured õisikud. Hästiharunev, püstine kasvukuju, pealt lame. Jahukastekindel, õitseb rikkalikult külmadeni.

Kommentaar


Verbena x peruviana Vectura® 'Soft Pink Eye'

Kirjeldus - Heleroosa punase silmaga õis. Väga varakult õitsev sordirühm. Ühtlane lamekerajas kasvukuju. Kogu taim on kaetud kiirjate õitega. Tumeroheline, peensulgjas lehestik. Sobib nii amplisse kui suurde potti istutamiseks.

Kommentaar


Verbena Hybrida Obsession Cascade 'Pink Shades'

Kirjeldus - Roosa varjundiga õied.Esimene rippuv raudürt seemnest. Laiuva ja veidi püstise-poolrippuva kasvukujuga taim. Sobib nii amplitesse kui mixidesse teiste taimedega. Eelistab päikselist kasvukohta.

Kommentaar


Verbena x hybrida EnduraScape 'Hot Pink'

Kirjeldus - Suured tumeroosad õied. Ideaalne haljastustaim peenraistutuseks. Sobib ka suurtesse konteinerpottidesse. Jõuliselt püstised õisikuvarred ja kasvukuju. Tugev harunemine. Talub madalamat temperatuuri ja õitseb kogu kasvuaja vältel kuni sügiseni.

Kommentaar


Verbena x peruviana Samira UP 'Cherry Eye'

Kirjeldus - Kirsipunane õis valge silmaga keskel. Uus sordirühm, aretatud mitmekülgseks kasvatuseks nii poti- kui amplitaimena. Suured õisikud. Hästiharunev, püstine kasvukuju, pealt lame. Jahukastekindel, õitseb rikkalikult külmadeni.

Kommentaar


Verbena x peruviana Samira® 'Pink Wing'

Kirjeldus - Kolmevärviline õis. Õisiku südamik tumedam roosa ja servad valge-roosakirjud. Uus sordirühm, aretatud mitmekülgseks kasvatuseks nii poti- kui amplitaimena. Suured õisikud. Hästiharunev, rippuv kasvukuju, pealt lame. Jahukastekindel, õitseb rikkalikult külmadeni.

Kommentaar


Verbena x peruviana Samira® 'Rose'

Kirjeldus - Vaarikaroosa õis. Uus sordirühm, aretatud mitmekülgseks kasvatuseks nii poti- kui amplitaimena. Suured õisikud. Hästiharunev, rippuv kasvukuju, pealt lame. Jahukastekindel, õitseb rikkalikult külmadeni.

Kommentaar


Verbena x peruviana Samira® 'Rose Star'

Kirjeldus - Roosa- ja valgetriibuline silmapaistev õis. Uus sordirühm, aretatud mitmekülgseks kasvatuseks nii poti- kui amplitaimena. Suured õisikud. Hästiharunev, rippuv kasvukuju, pealt lame. Jahukastekindel, õitseb rikkalikult külmadeni.

Kommentaar


Verbena x peruviana Samira® 'Bright Pink'

Kirjeldus - Ereroosa õis valge silmaga keskel. Uus sordirühm, aretatud mitmekülgseks kasvatuseks nii poti- kui amplitaimena. Suured õisikud. Hästiharunev, rippuv kasvukuju, pealt lame. Jahukastekindel, õitseb rikkalikult külmadeni.

Kommentaar


Verbena x peruviana Vectura® 'Rose'

Kirjeldus - Roosa õis.Väga varakult õitsev sordirühm. Ühtlane lamekerajas kasvukuju. Kogu taim on kaetud kiirjate õitega. Tumeroheline, peensulgjas lehestik. Sobib nii amplisse kui suurde potti istutamiseks.

Kommentaar


Verbena x peruviana Vectura® 'Pink'

Kirjeldus - Heleroosa õis. Väga varakult õitsev sordirühm. Ühtlane lamekerajas kasvukuju. Kogu taim on kaetud kiirjate õitega. Tumeroheline, peensulgjas lehestik. Sobib nii amplisse kui suurde potti istutamiseks.

Kommentaar


Verbena Cultivars sel® Lascar 'Magenta'

Kirjeldus - Neoonroosad õied. Keskmise jõulisusega kasv. Ühtne ümar ja rippuv kasvukuju. Õied katavad kogu taime. Varajane õitsemine. Jahukaste kindel. Talub kuuma.

Kommentaar


Verbena Cultivars sel® Lascar 'Pink'

Kirjeldus - Heleroosad õied. Keskmise jõulisusega kasv. Ühtne ümar ja rippuv kasvukuju. Õied katavad kogu taime. Varajane õitsemine. Jahukaste kindel. Talub kuuma.

Kommentaar


Verbena Cultivars sel® Lascar 'Neon Pink'

Kirjeldus - Kahvaturoosad õied. Keskmise jõulisusega kasv. Ühtne ümar ja rippuv kasvukuju. Õied katavad kogu taime. Varajane õitsemine. Jahukaste kindel. Talub kuuma.

Kommentaar


Verbena Cultivars sel® Lascar 'Dark Pink with Eye'

Kirjeldus - Tumeroosad õied valge südamikuga. Keskmise jõulisusega kasv. Ühtne ümar ja rippuv kasvukuju. Õied katavad kogu taime. Varajane õitsemine. Jahukaste kindel. Talub kuuma.

Kommentaar


Verbena Cultivars sel® Lascar 'Salmon'

Kirjeldus - Lõheroosad õied. Keskmise jõulisusega kasv. Ühtne ümar ja rippuv kasvukuju. Õied katavad kogu taime. Varajane õitsemine. Jahukaste kindel. Talub kuuma.

Kommentaar


Verbena Cultivars sel® Lascar 'Mango Orange'

Kirjeldus - Oranžikaspunased õied. Keskmise jõulisusega kasv. Ühtne ümar ja rippuv kasvukuju. Õied katavad kogu taime. Varajane õitsemine. Jahukaste kindel. Talub kuuma.

Kommentaar


Verbena x peruviana Samira® 'Peach'

Kirjeldus - Virsikuroosa õis. Uus sordirühm, aretatud mitmekülgseks kasvatuseks nii poti- kui amplitaimena. Suured õisikud. Hästiharunev, rippuv kasvukuju, pealt lame. Jahukastekindel, õitseb rikkalikult külmadeni.

Kommentaar


Verbena x peruviana Vectura 'Peach'

Kirjeldus - Mitmevärviline aprikoositooni õis.Väga varakult õitsev sordirühm. Ühtlane lamekerajas kasvukuju. Kogu taim on kaetud kiirjate õitega. Tumeroheline, peensulgjas lehestik. Sobib nii amplisse kui suurde potti istutamiseks.

Kommentaar


Verbena Hybrida Lanai® 'Vintage Vodka'

Kirjeldus - Vaniljekarva õied, õrna roosaka südamikuga. Pisut püstisem kasvukuju. Sobib amplitesse ja konteineritesse. Sobib päikseline kasvukoht. Talub kuivust ja ei sobi liigniiske kasvupinnas.

Kommentaar


Verbena Hybrida Lanai® 'Limegreen'

Kirjeldus - Õrnalt roheka varjundi ja rohelise silmaga valged õied. Sobib amplitesse ja konteineritesse. Rippuv kasvukuju. Sobib päikseline kasvukoht. Talub kuivust ja ei sobi liigniiske kasvupinnas.

Kommentaar


Verbena Hybrida Lanai® 'White Imp.'

Kirjeldus - Lumivalged suure õiekobaraga õied. Rikkalik õitsemine ja tugevalt rippuv kasvukuju. Sobib amplitesse ja peenrahaljastusse. Eelistab päikselist kasvukohta.

Kommentaar


Verbena x peruviana Samira® 'White'

Kirjeldus - Lumivalge õis. Uus sordirühm, aretatud mitmekülgseks kasvatuseks nii poti- kui amplitaimena. Suured õisikud. Hästiharunev, rippuv kasvukuju, pealt lame. Jahukastekindel, õitseb rikkalikult külmadeni.

Kommentaar


Verbena x peruviana Vectura® 'White'

Kirjeldus - Valge puhas õis. Väga varakult õitsev sordirühm. Ühtlane lamekerajas kasvukuju. Kogu taim on kaetud kiirjate õitega. Tumeroheline, peensulgjas lehestik. Sobib nii amplisse kui suurde potti istutamiseks.

Kommentaar


Verbena x hybrida Empress Flair 'White'

Kirjeldus - Valged suured õied. Roheline lehestik. Poolrippuv ja kompaktne kasvukuju. Jõuline taimekasv. Sobib nii konteinerisse kui ka amplisse. Varajane õitseja. Õitseb hilisekevadest esimeste külmadeni. Kasvukohaks sobib täispäike. Ei talu liigniiskust.

Kommentaar


Verbena Cultivars sel® Lascar 'Brilliant White'

Kirjeldus - Tumepunased õied. Keskmise jõulisusega kasv. Ühtne ümar ja rippuv kasvukuju. Õied katavad kogu taime. Varajane õitsemine. Jahukaste kindel. Talub kuuma.

Kommentaar