Tootekategooriad

Raudürdid.

Aed-raudürt
Verbena x hybrida/Glandularia x hybrida

Talub kuiva, kuid eelistab viljakat mulda ja päikesepaistelist kasvukohta. Õitseb septembrini. Rikkalikku õitsemist soodustab ära õitsenud õisikute eemaldamine. Kõrgus 20-25 cm. Istutustihedus 25-35 taime/m2.

Ripp-raudürt

Sobib suurepäraselt amplitesse, lillekastidesse ja ka pinnakatteks. On rikkaliku õitsemisega ja väga ilmastikukindel. Suurepäraste, erksate värvidega jahukastekindlad sordid. Pakub suurepäraseid lahendusi.

Argentiina raudürt
Verbena bonariensis

Argentiina raudürt on kasvult hõre, püstine ja hästi harunev, Eestis üheaastasena kasvatatav taim,mis õitseb sinakaslillade õitega alates juulist kuni sügiseste öökülmadeni. Taime kõrgus kuni 120 cm. Armastab toitaineterikast ja vett hästi läbilaskvat mulda, kasvukoht päikeseline ja tuulevarjuline. Ei vaja erilist hooldamist. Massitaimena annab peenrale juurde õhulisust. Istutustihedus 12-20 taime/m2.

Roodne raudürt
Verbena rigida

Veidi sarnane argentiina raudürdiga, aga palju madalam.Püstise kasvuga, kergelt laiuv taim. Õitseb juunist külmadeni ning lillades toonides õisikutesse koondunud õitega. Armastab toitaineterikast ja vett hästi läbilaskvat mulda, kasvukoht päikeseline. Ei vaja erilist hooldamist. Massitaimena annab peenrale juurde õhulisust. Istutustihedus 16-25 taime/m2.

Näitan kõiki 4 tulemust