Türi Lillelaat

Türi Lillelaat toimub 19.-21. mai 2023. Kanepi Aiand on laadal kohal kahe müügipunktiga, et kõik huvilised saaksid uudistada meie tootevalikut.

Juba aastakümneid algab kevadine aiatööde tippaeg Eestimaa aedades Türi Lillelaadaga, mida peetakse Türil, Kalevi tänava väljakutel.

Laadal esindatud aiandusfirmad, puukoolid ja eraaiad teevad rikkalikult pakkumisi, millest iga aiahuviline võib leida täiendust oma koduaiale. Saadaval on laias valikus istikuid ja taimi nii tarbe- kui iluaeda, aiatarbeid, töövahendeid ja majapidamiskaupu. Käsitöömeistrid esitavad kõikvõimalikest materjalidest käsitöötooteid.

Laata saadab mõnus meelelahutusprogramm. Türi Lillelaatadel esitleb oma kaupu ligi 700 kaubapakkujat. Laata külastab kümneid tuhandeid inimesi. Türi Lillelaada ala on jaotatud erinevate valkondade vahel: tööstuskaubad, taimed ja istukud, kästöö, toidukaubad, ehitus ja reklaam, käsitöö ja ehitus. Kokku üle 3,5 kilomeetri müügilette.

Kevadpealinn Türi ootab teid aianduslaadale!

Asukoht

Türi on vallasisene linn Türi vallas Järva maakonnas. Laada peasissepääs asub Kalevi tänaval. Külastajaile on avatud sissepääsud Tolli tänaval, Liiva ja Kalevi tänava ristmikul ning Ujula teel.

Telli antud laadale kaupa

Läbi selle vormi on võimalik antud laadale ette tellida kaupa, mida kindlasti laadalt sooviksite. Sisestage allpool vormis oma kontaktandmed, kauba soovid ja kogused.