VedelväetisedLillede vedelväetis:
Kiiretoimeline veeslahustuv mikroelementidega täisväetis erinevate roosiliikide kastmisväetamiseks. NPK-väetis Combiflor kõikide lillede, ilutaimede kastmiseks õues ja kasvuhoones. Soodustab taimede arengut ja rikkalikku õitsemist. Kasutatakse suvelillede, rõdulillede, amplite, rooside, ilupuude ja põõsaste väetamiseks.
NORM 1/4 korgitäit lisada 1 l veele
Pakend: 1l


Lisa ostukorvi3,20 €
Tomati vedelväetis:
Kiiretoimeline veeslahustuv täisväetis tomatite ja paprikate kastmiseks. Sisaldab kõiki taimede kasvuks ja arenguks vajalikke põhitoitaineid sobivas vahekorras. Suur kaaliumisisaldus tagab suured ja mahlased viljad. Väetamine parandab kasvu, tagab rikkaliku õitsemise, viljumise ning maitsva ja suure saagi. Tasakaalustatult toitunud taimed on kahjurite ja seenhaiguste suhtes hea vastupanuvõimega. 1 l piisab 100 l veele.
Pakend: 1lLisa ostukorvi3,20 €

Roosi vedelväetis:

Kiiretoimeline vedel täisväetis erinevate roosiliikide kastmisväetamiseks. Väetis on tasakaalustatud koostisega ja sisaldab kõiki taimedele olulisi põhilisi toiteelemente neile kergesti omastatavas vormis. Kiirendab õitsemise algust ja soodustab uute õiepungade moodustamist. Roosid õitsevad rikkalikult ja pikalt. Väetises sisalduv kaalium tugevdab taimi, muudab õite lõhna intensiivsemaks ning suurendab taimede külmakindlust ja vastupanuvõimet ebasoodsate kasvutingimuste ja haiguste suhtes.
NORM 1 l piisab 100 l kastmisvee valmistamiseks
Pakend: 1l

Lisa ostukorvi3,20 €
Mustika vedelväetis:
Mikrotoitainetega rikastatud vedel kloorivaba kompleksväetis. Väetis parandab taimede kasvu, suurendab saaki ning tugevdab juuresüsteemi. Väetamisel muutuvad mustikataimed roheliseks, värvus ühtlustub ja taimed omandavad terve välimuse. Mustika vedelväetis on kasutamiseks kevadel ja suvel. Väetis suurendab kasvu ja tõstab saagikust.
NORM 40 ml lahustada 10 l vees
Pakend: 1l
Toa- ja rõdulillede vedelväetis:
Vedelväetis kõikide toa- ja rõdulillede aastaringseks kastmiseks.
Sobib nii õitsvatele kui ka lehtdekoratiivsetele taimedele. Väetada märtsist septembrini vähemalt üks kord nädalas, oktoobrist veebruarini üks kord kuus.
Kasutusnorm: 1 korgitäis 5 liitrile veele.1 korgitäis = 20 ml.
Pakend: 1 l


Lisa ostukorvi3,50 €

Toalillede vedelväetis:

Kiiretoimeline veeslahustuv täisväetis toalillede kastmisväetamiseks.
Sobib nii õitsvate kui lehtdekoratiivsetele taimede kastmisväetamiseks.
Sisaldab kõiki taimede kasvuks ja arenguks vajalikke põhitoitaineid sobivas vahekorras. Väetise kasutamine annab lilledele erksa õievärvi, lopsakad õied, rikkaliku ja pikaajalise õitsemise, tugeva juurestiku ning intensiivse rohelise lehevärvuse.
Kasutamine: Väetislahusega kasta taimi vegetatsiooniperioodil (märtsist oktoobrini) 1 kord nädalas. Talveperioodil kasta taimi väetiselahusega 1 kord kuus.
Veerand pudeli korgitäit vedelväetist lahustada 1 l vees (20 ml ehk 1 korgitäis lahustada 5 l vees)
Pakend: 500 ml

Lisa ostukorvi2,40 €Orhidee vedelväetis:

Spetsiaalne mineraalväetis orhideede, eriti kuukingade toitainetega varustamiseks.
Kiiretoimeline veeslahustuv mikroelementidega täisväetis kõikide orhideeliikide aastaringseks kastmisväetamiseks. Aktiveerib õitsemist, orhideede õied on lopsakad ja kirka õievärviga. Taimed õitsevad kaua ja rikkalikult ning on terved.
Kasutamine: Taimi kasta või leotada juure osa koos potiga 15 min väetiselahuses. Kastmislahuse valmistamiseks on soovitav kasutada vihmavett või keedetud leiget vett. Kasvuperioodil väetada 2-3 korda kuus, talvel (oktoobrist märtsini) 1-2 korda kuus.
Veerand pudeli korgitäit vedelväetist lahustada 1 l vees (20 ml ehk 1 korgitäis lahustada 5 l vees)
Pakend: 500ml
Lisa ostukorvi2,40 €Vito kontsentreeritud täisväetis:
Tasakaalustatud täisväetis, mis sobib hästi aedviljade ning toa- ja rõdulillede kastmisväetamiseks.
Pakend: 520 ml, kontsentraat.Lisa ostukorvi2,80 €