RoosiväetisedRoosiväetis
Mikroelementidega kompleksväetis erinevatele roosiliikidele. Kiirendab õitsemise algust, soodustab uute õiepungade moodustumist.Väetises sisalduv magneesium ja mikroelemendid tugevdavad taimi, tagavad optimaalse kasvu ja muudavad õievärvi kirkaks.Roosid õitsevad rikkalikult ja pikalt.Väetises sisalduv kaalium tugevdab taimi, muudab õite lõhna intensiivsemaks ning suurendab taimede külmakindlust ning vastupanuvõimet ebasoodsate kasvutingimuste ja haiguste suhtes.
NORM 1 kg = 50 m2
Pakend: 1kg

Lisa ostukorvi2,45 €

Pikatoimeline roosiväetis 3-4 kuud:
Väetisegraanulite spetsiaalne siduv kest võimaldab vabastada toitaineid järk-järgult vastavalt taime vajadusele 3-4 kuu jooksul,mis kindlustab ühtlase toitainete varu ilma üleväetamiseta. Pikatoimeline roosiväetis kiirendab õitsemise algust ja soodustab uute õiepungade moodustumist. Väetises sisalduv magneesium ja mikroelemendid tugevdavad taimi, tagavad optimaalse kasvu ja muudavad õievärvi kirkaks. Roosid õitsevad rikkalikult ja pikalt. Väetises sisalduv kaalium tugevdab taimi, muudab õite lõhna intensiivsemaks ning suurendab taimede külmakindlust ja vastupanuvõimet ebasoodsate kasvutingimuste ja haiguste suhtes.
Pakend: 750 g

Lisa ostukorvi5,60 €

Roosi vedelväetis:

Kiiretoimeline vedel täisväetis erinevate roosiliikide kastmisväetamiseks. Väetis on tasakaalustatud koostisega ja sisaldab kõiki taimedele olulisi põhilisi toiteelemente neile kergesti omastatavas vormis. Kiirendab õitsemise algust ja soodustab uute õiepungade moodustamist. Roosid õitsevad rikkalikult ja pikalt. Väetises sisalduv kaalium tugevdab taimi, muudab õite lõhna intensiivsemaks ning suurendab taimede külmakindlust ja vastupanuvõimet ebasoodsate kasvutingimuste ja haiguste suhtes.
NORM 1 l piisab 100 l kastmisvee valmistamiseks
Pakend: 1l


Läbi müüdud


Roosi väetisepulgad

Kvaliteetsed väetisepulgad kõikide roosiliikide (nt vääris-, peenra-, pöõsas- või ronirooside) väetamiseks.
Väetisepulgad stimuleerivad rooside kasvu ja õiepungade teket. Toitained on aeglaselt lahustuvas vormis, mis võimaldab taimedel neid omastada
järk-järgult vastavalt vajadusele. Seega ei ole karta üleväetamise ohtu.

Toitainete tasakaalustatud vahekord väetises tõstab taimede vastupanuvõimet kahjuritele ja haigustele ning annab õitele erksa värvi.
MÕJUAEG 3 KUUD.

Väetisepulk vajutada täispikkuses mulda taimest 10-15 cm kaugusele, arvestusega 3 väetisepulka ühe taime kohta. Esimene väetamine aprillis või mais, teine juunis või juulis.

Pakend: 100 g, 20 tk.


Lisa ostukorvi2,50 €