Tulbid'Foxy Foxtrot’ 
Varane täidisõieline tulp 12/+

Pojengilaadsed õied puhkedes sidrunkollased, ajaga lisanduvad oranž ja virsikutoon, Kõrgus 30-40cm.Lisa ostukorvi


'Exotic Emperor’

Täidisõieline fosteri tulp 12/+

Suured kreemikad valged kroonlehed nagu hiiglaslikud suled. Välised kroonlehed on harjatud roheliste kaunistustega ja kui õied avanevad, on märgata kollast sidrunivärvi keskpunkti. Õitseb varakult ning õiteilu jätkub pikalt nii peenrasse (isegi kuni 6 nädalat) kui ka lõikeõiena. Kõrgus 30-50cm.

Lisa ostukorvi'Bombastic Red’

Hiline täidisõieline tulp 12/+

Väga suurte helepunaste pojengi meenutavte täidisõitega ja tugevate vartega. Hilisem aga pikalt õitsev. Kõrgus 35-40cm.Lisa ostukorvi


'Double Surprise’
Hiline täidisõieline tulp 12/+

Suur heleroosa sisemiste valgete kroonlehtedega täidisõis. Kõrgus 40cm.
Lisa ostukorvi


'Dream Touch’

Hiline täidisõieline tulp 12/+

Suur täidisõis, mille punakasvioletsed kroonlehed on ääristatud peene valge servaga. Õite täielikult avanedes paljastub pärlvalge südamik. Kõrgus 40-60cm.
Lisa ostukorvi


'Sunlover’

Hiline täidisõieline tulp 12/+

Pojengi laadne täidisõis on puhkedes kuldkollane punaste ja mandariinikarva triipudega. Muutudes hiljem oranžiks punaste vöötidega õieks. Kõrgus 40-45cm.

Lisa ostukorvi


'Brisbane’

Narmasõieline tulp 12/+

Õite värvus kaunilt sulanduvate oranžikas-kollasest vaarikaroosa ja kreemika toonini. Topeltõite kroonlehti kaunistamas peen narmastus. Kõrgus kuni 20-40cm.

Lisa ostukorvi

'Flaming Parrot’

Papagoitulp 12/+

Säbrulise servaga välja poole krookega kuldkollased kroonlehed keskelt punase pikitriibuga. Tugev vars – sobib lõikelilleks. Kõrgus 40-60cm.
Lisa ostukorvi


'Silver Parrot’

Papagoitulp 12/+

Õitel hõbevalged fuksiaroosade juttide ja servaga kroogitud kroonlehed. Rohelisi lehti ääristab elevandiluukarva serv. Kõrgus 35-40cm.Lisa ostukorvi


'Doll's Minuet’

Roheliseõieline tulp 12/+

Teravatipulised õiekroonlehtedel on magentaroosa kõrval ka rohekat tooni. Pika õitsemisajaga – kuni 3nädalat - sobib suurepäraselt lõiklilleks. Kõrgus 40-60cm
Lisa ostukorvi