Nartsissid


Sooduskoodiga NAR20 

 e-poes kõik nartsissisibulad

20% odavamad!

 
NB! Sooduskoodi saada e-poes sisestada vahetult enne tasumist!'Dutch Master’ 
Trompetnartsiss 12/14

Kollane trompetnartsiss suure kollase trompetiga, mille servad on tagasikäändunud ja lainelised. Õie läbimõõt 11 cm. Õitseb aprilli lõpus. Kõrgus 45cm.


Lisa ostukorvi

'Erlicheer’

Täidisõieline nartsiss 15/17

Ühel lihaval varrel on 6-12 õit puhasvalgete kroonlehtede ja kreemikasvalge lisakrooniga, milles vilksatab võikollane. Väga varane. Kõrgus kuni 40cm.


Lisa ostukorvi'Actaea poeticus' 

Poeedinartsiss 12/14

Vana hea, valge nartsiss väikese kollase punaseservalise lisakrooniga. Magusalt lõhnav! Hilisema õitseajaga. Palju auhindu võitnud sort. Suurepärane lõikelill. Kõrgus 40 - 45 cm.


Lisa ostukorvi'Alexis Beauty’ 

Suure lisakrooniga(trompetiga) nartsiss 14/16

Rohekaskollased kroonlehed, kahvatuoranži kuni valkjaskollase trompetiga moodustavad meeldivalt lõhnava õie. Kõrgus 25-40cm.

Lisa ostukorvi'Ice King' 

Täidisõieline nartsiss  14/16

Valge, tihedalt täidetud sidrunkollasega, mis aegamööda muutub kreemvalgeks. Silmatorkava suure (kuni 10cm) õiega. Kõrgus 40 – 45cm.


Lisa ostukorvi'Replete’

Täidisõieline nartsiss  14/16

Täidisõite elevandiluu karva kroonlehtede vahel lainetavad aprikoosi ja korallroosad toonid. Kõrgus 35-40cm.

Lisa ostukorvi


'Sailorman’

Kollarnartsiss  14/16

Päikesekollased lokkivate kroonlehtede ning lõhestunud “kortsus” lisakrooniga magusalt lõhnavad õied on vaatamisvärsus omaette. Tänu kõrgele ja tugevale varrele on ka suurepärane lõikelill. Kõrgus 35–50cm.

Lisa ostukorvi


'Tete a Tete'

Tsüklaamen-nartsiss 12/14

Lõhnav võilillekollane õis suhteliselt suure trompetja lisakrooniga. Tavaliselt kaks õit varrel. Väga varajane ning madal, 12–20 cm. Sobib hästi potis kasvatamiseks.

Lisa ostukorvi


'The Bride'

Täidisõieline nartsiss 10/11

Kreemjasvalgete topeltõitega sort. Iga vars annab mitu imeliselt lõhnavat õit. Õitseb pikalt. Tugevad varred. Sarnaneb sordile 'Bridal Crown'. Kõrgus 35-45cm.Lisa ostukorvi


'Minnow'

Tatsett-nartsiss 12/14

Kreemikasvalgeid kahvatukollase krooniga miniatuurseid (2.5cm läbimõõduga)õisi võib varrel olla kuni 5. Madalakasvuline – kõrgus kuni 20 cm,

Lisa ostukorvi


'Stainless’

Suure lisakrooniga(trompetiga) nartsiss 14/16

Veatu valge iludus. Elevandiluukarva teravatipulised kattuvad kroonlehed ja tiuslikult silindriline valge lisakroon moodustavad kuni 10cm läbimõõduga õie. Hilisem õitseja. Sobib ka potis kasvatamiseks ning on hea lõikelill. Naturaliseerub. Kõrgus 30-50cm.
Lisa ostukorvi


'Tickled Pinkeen’

Suure lisakrooniga(trompetiga) nartsiss 14/16

Suured (kuni 11.5cm läbimõõduga)ning tugevalt lõhnavad õied on puhkedes rohekaskollaste ja ajaga kahvaturoheliseks muutuvate kroonlehtede ning kollakasroosa trompetiga väga eksootilised. Tänu tugevatele ja kõrgetele vartele on ka hea lõikelill. Kõrgus 35-45cm.
Lisa ostukorvi


'Gold Disc’ 

Kollarnartsiss 14/16

Magusalt lõhnava õie erekollased kroonlehed ümbritsemas tumedamat ja lamedamat lõhistunud lisakrooni. Vähemalt kolm õit varrel. Keskmine õitseja. Madalakasvuline – kõrgus kuni 30cm.

Lisa ostukorvi