Põõsasmaran'Primrose Beauty'
Heitlehine ja rohkesti harunev ühekojaline taim roosõieliste (Rosaceae) sugukonnas. Õied kreemikasvalged suurte kollaste tolmukatega. Õitsemisaeg on väga pikk. Leplik mullastiku suhtes, kuid eelistab lubjakat ja huumusrikast mulda. Sobib soolotaimena või gruppides kasvatamiseks koduaias, parkides ja haljasaladel või madala õitsva hekina. Hekis 3 taime jm, lausistutuse korral 3-5 taime m2-le.
'Abbotswood'
Püstiste okstega laiuv tihe põõsas. Lehed on väikesed, hallikasrohelised. Lehtib hilja. Õied on valged. Kasvab kõigil aiamuldadel. Vastupidav. Eelistab päikest, kuid kasvab ka varjus. Kasutatakse üksikult, rühmadena, vabakujulise madala hekina, lausistutuses. Sobib hästi okaspuudega, püsililledega, madalate ilupõõsastega. NB! Varakevadel on soovitav äraõitsenud õied maha lõigata.

'Goldstar'
Kompaktse kasvuga tihe põõsas. Hallikasroheliste lehtedega. Lehtib hilja. Õied suured, kuldkollased, VI-IX. Paremini õitseb päiksepaisel kuid kasvab ka varjus. Mullastiku suhtes on leplik. Sobib hästi okaspuudega, püsililledega, madalate ilupõõsastega. Varakevadel on soovitav äraõitsenud õied maha lõigata. Igal aastal lõigata välja vanu oksi.

Lisa ostukorvi