Vedelväetised

Lillede vedelväetis:
Kiiretoimeline veeslahustuv mikroelementidega täisväetis erinevate roosiliikide kastmisväetamiseks. NPK-väetis Combiflor kõikide lillede, ilutaimede kastmiseks õues ja kasvuhoones. Soodustab taimede arengut ja rikkalikku õitsemist. Kasutatakse suvelillede, rõdulillede, amplite, rooside, ilupuude ja põõsaste väetamiseks.
NORM 1/4 korgitäit lisada 1 l veele
Pakend: 1lLisa ostukorvi3,52 €

Tomati vedelväetis:
Kiiretoimeline veeslahustuv täisväetis tomatite ja paprikate kastmiseks. Sisaldab kõiki taimede kasvuks ja arenguks vajalikke põhitoitaineid sobivas vahekorras. Suur kaaliumisisaldus tagab suured ja mahlased viljad. Väetamine parandab kasvu, tagab rikkaliku õitsemise, viljumise ning maitsva ja suure saagi. Tasakaalustatult toitunud taimed on kahjurite ja seenhaiguste suhtes hea vastupanuvõimega. 1 l piisab 100 l veele.
Pakend: 1lRoosi vedelväetis:

Kiiretoimeline vedel täisväetis erinevate roosiliikide kastmisväetamiseks. Väetis on tasakaalustatud koostisega ja sisaldab kõiki taimedele olulisi põhilisi toiteelemente neile kergesti omastatavas vormis. Kiirendab õitsemise algust ja soodustab uute õiepungade moodustamist. Roosid õitsevad rikkalikult ja pikalt. Väetises sisalduv kaalium tugevdab taimi, muudab õite lõhna intensiivsemaks ning suurendab taimede külmakindlust ja vastupanuvõimet ebasoodsate kasvutingimuste ja haiguste suhtes. 
NORM 1 l piisab 100 l kastmisvee valmistamiseks
Pakend: 1l


Lisa ostukorvi3,52 €

Mustika vedelväetis:
Mikrotoitainetega rikastatud vedel kloorivaba kompleksväetis. Väetis parandab taimede kasvu, suurendab saaki ning tugevdab juuresüsteemi. Väetamisel muutuvad mustikataimed roheliseks, värvus ühtlustub ja taimed omandavad terve välimuse. Mustika vedelväetis on kasutamiseks kevadel ja suvel. Väetis suurendab kasvu ja tõstab saagikust.
NORM 40 ml lahustada 10 l vees
Pakend: 1l