Paprika taimed 2020


'California Wonder' ##
Keskvarajane, saagikas sort. Taime kõrgus 60-70 cm,  vili neljakandiline, tumeroheline kuni punane, suur, paksuseinaline (6-8cm), kaaluga kuni 230 gr. Kasvuhoonesse või kiletunnelisse.

'California Wonder'

'Corno di Toro Rosso' ##
Keskvarajane, väga saagikas paprikasort. Maitse on väga magus ja täidlane, viljaliha krõmpsuv. Karmiinpunased viljad on pikad ja kõhnad, kuni 20 cm, neid võib tarbida nii rohelise kui ka punasena. Populaarne sort nii Itaalias kui ka Eestis, ülimaitsev kasutades erinevates toitudes: salatites, grillida või lisada pastadele ja pitsadele.

'Corno di Toro Rosso'

'Horizon'
Keskvarajane ja hea saagikusega oranži värviga mahlane paprika. Istutusest saagini umbes 70 päeva. Suurepärane gurmeepaprika salatitesse ja toitude kaunistamiseks.

'Horizon'

'Parade' UUS meie sortimendis!
Keskvarajane maguspipra sort, kolmnurkse ristlõikega. Viljad on tehnilises küpsuses rohelised, bioloogilises küpsuses - erepunased. Sobivad hästi säilitamiseks kui ka otse tarvitamiseks.

'Parade'
'Trapez' UUS meie sortimendis!
Varajane sort, mõeldud kasvatamiseks avamaal ja mitte soojendatavates kasvuhoonetes. Vili on suur, kuubikujuline, punast värvi, 8–10 mm paksuse viljaseinaga. Suurepäraselt küpseb vähese valgusega ja madala temperatuuriga tingimustes.

'Trapez'

'Marconi' UUS meie sortimendis!
Keskvarajane, taime kõrgus 70-76 cm. Kõrge saagikusega sort. Vilja pikkus 15-20 cm, kaaluga 110-130 g. Suurepärased maitseomadused. Ideaalselt sobib konserveerimiseks.

'Marconi'


'Tsilli-Cayenne' ##
Keskvarajane, keskmise kasvuga sort. Sobib kasvatamiseks nii kasvuhoones, avamaal kui suuremas potis. Viljad piklikud, rohelised, valminult punased.

'Tsilli-Cayenne'


Tšilli 'Habanero Red' UUS meie sortimendis!
Viljad 4-8cm pikkused, värvus rohelisest punaseni. Hea saagikus. Habanero pipar on kuulsaim tšillipipar maailmas.

'Habanero Red'