Paprika taimed

'Cal. Wonder'
 Keskvarajane sort. Taime kõrgus 60-70 cm,  vili neljakandiline, tumeroheline kuni punane, suur, paksuseinaline (6-8cm), kaaluga kuni 230 gr. Kasvuhoonesse või kiletunnelisse.

'Corno di Toro Rosso'
Keskvarajane, väga saagikas paprikasort. Maitse on väga magus ja täidlane, viljaliha krõmpsv. Karmiinpunased viljad on pikad ja kõhnad, kuni 20 cm, neid võib tarbida nii rohelise kui ka punasena. Populaarne sort nii Itaalias kui ka Eestis, ülimatsev kasutades erinevates toitudes: salatites, grillida või lisada pastadele ja pizzadele.

'Gypsy'    
Varajane, ilusa kompaktse taimekujuga. Viljad kolmetahulised, otstest teravnevad ja tömbi otsaga. Vilja pikkus 12-15 cm ja läbimōōt 6 cm, viljaliha paksus 6-7 mm. Värvus varieerub helekollasest punaseni. Taimed tugevad 45-55 cm pikad. Eriliselt hea vürtsika maitsega sort.

'Horizon'
Kollane. Keskvarajane ja hea saagikusega oranži värviga mahlane paprika. Istutusest saagini umbes 70 päeva. Optimaalne kasvutemperatuur 18 - 20 kraadi. Suurepärane gurmeepaprika salatitesse ja toitude kaunistamiseks.

'Poupila'
Varajane, kääbuskasvuline maguspaprika sort, spetsiaalselt aretatud anumates kasvatamiseks! Päikeseküllasele rõdule, terrassile! Paprikad koonuselised, pikkusega kuni 6cm, teravatipulised, erinevas valmimisstaadiumis erinevat värvi - valkjas-kollasest oranži ja punaseni. Ühel taimel kuni 90 vilja.

'Poseidon'
Väga varajane sort. Sobib kasvatamiseks avamaal ja katmikalal. Saagi koristus juulist külmadeni.­

'Koräl' (Tšilli)
Keskvarajane sort, mis sobib hästi konserveerimiseks. Viljad on väga terava maitsega, ümmargused, läbimõõduga 2-3 cm.

'Rokita' (Tšilli)
Varajane, poolterav paprikasort. Madalakasvuline, kõrgus 40-70 cm. Viljad rohelisest punaseni, kuni 15cm pikkused, kaaluvad 70-80 grammi. Viljad väga maitsvad, mahlased, mahedad, sobivad värskelt tarbimiseks, konserveerimiseks ja ka kuivatamiseks.

'Tsilli-Cayenne'
Keskvarajane, keskmise kasvuga sort. Sobib kasvatamiseks nii kasvuhoones, avamaal kui suuremas potis. Viljad piklikud, rohelised, valminult punased.