Mis on küpsis?
Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht salvestab sinu arvutisse või nutiseadmesse, kui veebilehte külastad. See lubab lehel meeles pidada sinu tegevusi ja eelistusi (näiteks keel, kirjastiili suurus ja muud vaate-eelistused), et sa ei peaks neid iga kord uuesti seadistama, kui lehele satud või portaalis ühelt lehelt teisele liigud.


Küpsiste kasutamine
Kanepi Aiand kasutab oma veebilehel www.kanepiaiand.ee küpsiseid, mis annavad meile statistilist teavet. See aitab meil analüüsida www.kanepiaiand.ee veebikülastajate käitumismustreid ja parandada kasutajakogemust.


Teie eraelu puutumatus
Ükskõik millise veebisaidi külastamisel võidakse salvestada teie brauserisse teavet või seda sealt välja otsida. Enamasti tehakse seda küpsiste kujul. See teave võib puudutada teid, teie eelistusi, teie seadet. Seda võidakse kasutada selleks, et veebisait toimiks vastavalt teie ootustele. Üldjuhul teie isikut teabes otseselt ei tuvastata, kuid see võib pakkuda teile isikupärastatumaid veebikogemusi. Te võite otsustada, et ei luba teatavat liiki küpsiseid.


Rangelt vajalikud küpsised
Need küpsised on vajalikud veebisaidi funktsioneerimiseks ja neid ei saa meie süsteemides välja lülitada. Tavaliselt kasutatakse neid üksnes vastusena teie tegevustele, mis on seotud teenuste taotlemisega, näiteks teie eraelu puutumatusega seotud eelistused, sisselogimised või vormide täitmine. Te võite oma brauserit seadistada selliselt, et see küpsised blokiks või hoiataks teid nende kohta, ent sellega lakkab osa veebisaidist toimimast. Eritüüpi veebilehitsejad kasutavad erinevaid meetodeid küpsiste keelamiseks. Täpsem informatsioon on kuvatud veebilehel www.aboutcookies.org. Mobiiltelefoni veebilehitsejas küpsiste keeldumise juhenditeks võib vaja minna mobiiliseadme kasutusjuhendi abi. Küpsiste blokeerimisel peab kasutaja arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi enam kasutajale olla kättesaadavad.

Turundusküpsised
Neid küpsiseid kasutavad meie saidil meie reklaamipartnerid. Need ettevõtted kasutavad küpsiseid, et koostada teie huvide põhjal profiilianalüüs ja näidata teile muudel veebisaitidel asjakohaseid reklaame. Küpsised toimivad teie brauseri ja seadme kordumatu tuvastamise teel. Kui te neid küpsiseid ei luba, siis näete meie erinevatel veebisaitidel vähem suunatud reklaami.