Ripp-pelargoon - Pelargonium Peltatum

Atlantic 'Fire'

Kirjeldus - Rohelise läikiva lehega. Keskmise suurusega erkpunane pooltäidisõis. Keskmise kõrgusega. Rippuva kasvukujuga ja väga hea harunemisega. Ideaalne varaseks kasvatuseks.

Kommentaar

Big EZ 'Red'

Kirjeldus - Kaks korda suuremate õitega kui samalaadsetel seemnest kasvatatud hübriidsortidel. Ühtlaste õitepallide värvus on scarlet punane ja ei tuhmu taime vananedes. Lehed on tumerohelised ja lillaks randiga keskel. Taime kõrgus on 45 cm. Sobib kasvatamiseks nii peenrale kui konteinerisse.

Kommentaar

Corriente 'Beach'

Kirjeldus - Tugevalt jõuline ja rippuv taim. Hiilgavad erepunased pooltäidisõied ja läikivrohelised lehed. Veidi hilisema õitsemisega kui Temprano sordirühm. Väga hea harunemisega. Sobib nii amplisse kui ka konteinerpotti. Talub poolvarju ja täispäikest. Ei taha liigniiskust.

Kommentaar

Grandeur Ivy 'Scarlet'

Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite skarlettpunaste pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.

Kommentaar
Grandeur Ivy 'Red'

Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.
Kommentaar
Grandeur Ivy 'True Red'

Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite punaste pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.
Kommentaar

Grandeur Ivy 'Deep Red'

Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.

Kommentaar

Grandeur Ivy 'Watermelon'

Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite arbuusipunaste pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.

Kommentaar -

Grandeur Butterfly 'Red'

Kirjeldus - Kompaktse kasvukujuga tumeroheliste lehtedega Ville tüüpi sordirühm. Suured punased lihtõied meenutavad värvilisi liblikaid. Kõrgus ca 25-30 cm. Ühtlane ja varajane õitsemine. Õitseb maist- oktoobrini. Sobib kasvatamiseks potis ja amplis. Kasvukohaks sobib poolvari kuni täispäike. Ei talu liigniiskust.

Kommentaar

Great Balls of Fire 'Dark Red'

Kirjeldus - Vastanduva hele- ning tumerohelise värvuse ja teravate nurkadega lehestikuga. Huulepulgapunane keskmise suurusega pootäidisõis, mille südamikus on valge läigatus. Rippuva kasvukujuga. Keskmise kõrgusega. Talub ka kõige kuumemaid temperatuure. Varajane. Sobilik nii potti kui amplisse.

Kommentaar

Temprano 'Maxime'

Kirjeldus - Tulipunased pooltäidisõied. Väga varajase ja rikkaliku õitsemisega. Õitseb hiliskevadest septembrini. Kompaktne ja jõuline kasvukuju. Väga hea harunemine. Talub poolvarju ja täispäikest. Ei taha liigniiskust.

Kommentaar

Atlantic 'Red Star'

Kirjeldus - Rohelise läikiva lehega. Suured punasekirjud pooltäidisõied. Keskmise kõrgusega ja rippuva kasvukujuga. Keskvalmiv. Päikseline kasvukoht.

Kommentaar

Corriente 'Arctic Red'

Kirjeldus - Keskmiselt jõuline ja rippuv taim. Hiilgavad kahevärvilised punakasvalged pooltäidisõied ja läikivrohelised lehed. Veidi hilisema õitsemisega kui Temprano sordirühm, aga Corriente seeriast kõige varajasem. Väga hea harunemisega. Sobib nii amplisse kui ka konteinerpotti. Talub poolvarju ja täispäikest. Ei taha liigniiskust.

Kommentaar

Grandeur Butterfly 'Bicolor Red'

Kirjeldus - Kompaktse kasvukujuga tumeroheliste lehtedega Ville tüüpi sordirühm. Suured punase-valge triibulised lihtõied meenutavad värvilisi liblikaid. Kõrgus ca 25-30 cm. Ühtlane ja varajane õitsemine. Õitseb maist- oktoobrini. Sobib kasvatamiseks potis ja amplis. Kasvukohaks sobib poolvari kuni täispäike. Ei talu liigniiskust.

Kommentaar

Grandeur Ivy 'Arctic Scarlet'

Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite valgete ja skarletpunaste pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.

Kommentaar

Grandeur Ivy 'Magenta'

Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite veinipunaste pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.

Kommentaar

Grandeur Ivy 'Salmon'

Kirjeldus - Hästiharunenud taimed, murdumiskindlad varred. Õitseb rikkalikult kaunite lõheroosade pooltäidisõitega. Hea ilmastikukindlus, õied püsivad kaua. Rippuva kasvukujuga ja taime kõrgus ca 25 cm. Ideaalne taim rõdukastidesse, amplisse kui konteinerpotti.

Kommentaar - juhuse tahtel on sattunud potti ka Grandeur Ivy 'White'.


Great Balls of Fire 'Melon'

Kirjeldus - Rohelise lehega, mille keskel tugev tume rant. Korallroosad suured pootäidisõied. Rippuva kasvukujuga. Jõulise ja tugeva kasvukujuga. Talub ka kõige kuumemaid temperatuure. Keskvarajane. Sobilik nii potti kui amplisse.

Kommentaar

Temprano 'Marimba'

Kirjeldus - Erkroosad pooltäidisõied. Keskvarajase ja rikkaliku õitsemisega. Õitseb hiliskevadest septembrini. Kompaktne ja väga jõuline kasvukuju. Väga hea harunemine. Talub poolvarju ja täispäikest. Ei taha liigniiskust.

Kommentaar