Lillesegu 'Metsik Romatika'
Lillesegu 'Metsik Romatika'
See üheaastane lillesegu on kasulike putukate jaoks ahvatlevalt maitsev ning rohke nektariga pakub kimalastele, mesilastele ja liblikatele väga head toidubaasi. Selle segu abil saate oma aeda luua väikese oaasi ja erksavärvilise lillekuhja. See õitseb juunist pakaseni.
Külvinorm: 100 g 100 m2.
Külviaeg: aprilli keskpaigast juuni alguseni otse avamaale.
Külvamissügavus: 0-1 cm.
Kõrgus 40–120 cm
Pakend: 100g
Läbi müüdud

Lillesegu 'Naturaalne loodus'
Üheaastane lillede segu. Imeline putukate elupaik, kergesti hooldatav segu, millel on suurepärane värvidemäng. Kiiresti kasvav.
Külvinorm: 100 g 100 m2.
Külviaeg: aprilli keskpaigast juuni alguseni otse avamaale.
Külvamissügavus: 0-1 cm.
Kõrgus 40-200cm.
Pakend: 100g


Lisa ostukorvi5,60 €

Lillesegu 'Kirju aas'
Lille seemnesegu 'Kirju aas' on üheaastane kirjude lillede segu, mis meelitab mesilasi ja liblikaid. Kasvukõrgus 40-200 cm. Õietolm ja nektar kasulike putukate ja tolmeldajate jaoks.
Külvinorm: 100 g 100 m2.
Külviaeg: aprilli keskpaigast juuni alguseni otse avamaale. Õitseb juunist oktoobrini.
Külvamissügavus: 0-1 cm.
Taimede kõrgus: 40-200 cm.
Esimesed õied avanevad 6-8 nädalat pärast külvi.
Lillesegu sobib huumuserikkasse, päikesepaistelisele või poolvarjulisele kasvukohale.  
Enne seemnete külvamist segage need liivaga ning jaotage seejärel ühtlaselt pinnasele. Rehitsege 1-2 cm sügavuselt pinnasesse. Vajutage mullapind kinni ning hoidke vähemalt 4 nädalat niiskena. Kaitsge külvipinda lindude eest.
Ilusa tulemuse saavutamiseks jälgige pakendil soovitatud külvimäära.

Lisa ostukorvi5,60 €

Lillesegu 'Liblikate saar'
Liblikate väärtuslik elupaik. Üheaastane ja mitmeaastane lilleparadiis. Väga liigirikas lillesegu on ideaalne elupaik putukatele, eriti aga liblikatele. Taimed pakuvad liblikatele munemiseks väärtuslikku kaitset ja tagavad ka koorunud röövikutele rikkaliku toiduvaru. Värvikas lilleparadiis inspireerib kogu suve ja pakub mitmekesist hunnikut. Sobib huumus- ja toitaineterikkale mullale päikesepaistelises või osaliselt varjutatud kohas. Kasvukõrgus kuni 150 cm.
Pakend: 100g
Läbi müüdud

Lillesegu 'Laululinnu lemmik' UUS 2022!
30g / 30m2
Lilleaasa seemnesegu "Laululinnu lemmik" on üheaastaste lillede segu, mis õitseb juunist septembrini.
Lilleseemnesegu sisaldab päevalille ja kõrrelisi, mille seemned pakuvad laululindudele talvel toiduks olulisi mineraalaineid ja valke.
Külviaeg: Külvata aprillist juunini avamaale. Õitseb juunist oktoobrini.
Taimede kõrgus: 150-200 cm.


Lisa ostukorvi6,80 €


Lillesegu 'Värvide paradiis' UUS 2022!
30g / 30m2
Seemnesegu koosneb erinevatest aasa-, aia- ning lõikelilledest. Kaunis kooslus heledatest sõrmkübaratest ja oranzidest saialilledest ning punastest moonidest ja värvilistest neiusilmadest. Mitmeaastased liigid nagu lõhnav kannike, lupiin ja kuningakepp paljunevad isekülvi teel mitmeteks aastateks.
Külviaeg: Külvata aprillist juunini avamaale. Õitseb juunist oktoobrini.
Taimede kõrgus: 40-160 cm.Lisa ostukorvi6,80 €


Lillesegu 'Putukate paradiis'
Erineva kuju, värvi ja lõhnaga lillemeri!
Imeline lillesegu on hea toiduallikas paljudele kasulikele loomadele, näiteks putukatele, lindudele ja siilidele, ning see avaldab positiivset mõju ka mullale. Võit üleüldse! Sobib huumus- ja toitaineterikkale mullale, päikesepaistelises kohas.
Kõrgus 60-80cm.
Umbes 30 m² suurusele alale.
Pakend: 130gLäbi müüdud

Lilleniit 
Väga liigirikas segu heintaimedest, maitsetaimedest, ja mitmeaastastest lilledest. Lisaks sellele, et seda on ilus vaadata, on see ka väärtuslik elupaik ja oluline toiduallikas paljudele kasulikele putukatele ja teistele loomadele.
Kergesti hooldatav lilleniit sobib ideaalselt toitainevaestesse ja lahjadesse kohtadesse.
Kõrgus 80-120cm
Umbes  100 m² suurusele alale.
Pakend: 1kg
Läbi müüdud

Koduaiamuru 1kg

NORM 1 kg = 50 m2

Koduaiamuru koosneb peenelehelistest liikidest, millest saab tiheda ja madalakasvulise muruvaiba. Segu kasvab nii päikese käes kui varjus. On vastupidav ja taastub kahjustustest hästi. Sobib hästi koduaedadesse, mänguväljakutele, haljasaladele. Parim külviaeg varakevadel, hilissuvel või varasügisel.Muru külvamisel:

Jaota seemned kahte võrdsesse ossa. Kasutades ristkülvi, külva seemned ühtlaselt mullapinnale. Enne külvi rehitse murukamar tugevasti läbi. Külvi järel tihenda pind kergelt. Kasta idanemise ajal (umbes 3 nädala jooksul), et tärkav muru ei kuivaks.


Hooldamisel:

Niida esimest korda, kui muru on 8-10 cm kõrgune. Seejärel niida kord nädalas (keskmine kõrgus 3,5 cm). Kasvavat muru väeta kevadel 4 kg/100 m² muru kevadväetisega. Murus kasvavast samblast aitab vabaneda muruväetis samblaeemaldajaga. Tekkinud tühikud murus täida mullaga ning külva peale uus muruseeme. Suvel väeta 1 kord pikaajalise toimega muru püsiväetisega 4 kg/100 m². Sügisel, augustis–septembris kasuta talvekindluse tõstmiseks muru sügisväetist 4 kg/100 m².


Lisa ostukorvi7,30 €


Muruseeme valge ristikuga 1kg

Seemnesegu muru rajamiseks Keskkonnasõbralik, vajab vähe kastmist ja väetamist ning on lihtsalt rajatav. Seemnesegu sisaldab valget ristikut, mis ise väetab murukamarat, sidudes õhulämmastikku. Sobib ideaalselt koduaedadesse, parkidesse ja mänguväljakutele. Parim külviaeg varakevadel, hilissuvel või varasügisel.

MURU KÜLVAMISEL: Jaota seemned kahte võrdsesse ossa. Kasutades ristkülvi, külva seemned ühtlaselt mullapinnale. Enne külvi rehitse murukamar tugevasti läbi. Külvi järel tihenda pind kergelt. Kasta idanemise ajal (umbes 3 nädala jooksul), et tärkav muru ei kuivaks.

HOOLDAMISEL: Niida esimest korda, kui muru on 8-10 cm kõrgune. Seejärel niida kord nädalas (keskmine kõrgus 3,5 cm). Kasvavat muru väeta kevadel 4 kg / 100 m² muru kevadväetisega. Murus kasvavast samblast aitab vabaneda muruväetis samblaeemaldajaga. Tekkinud tühikud murus täida mullaga ning külva peale uus muruseeme. Suvel väeta 1 kord pikaajalise toimega muru püsiväetisega 4 kg/100 m². Sügisel, augustis–septembris kasuta talvekindluse tõstmiseks muru sügisväetist 4 kg/100 m².

Lisa ostukorvi7,60 €