Lillesegu 'Metsik Romatika'
See üheaastane lillesegu on kasulike putukate jaoks ahvatlevalt maitsev ning rohke nektariga pakub kimalastele, mesilastele ja liblikatele väga head toidubaasi. Selle segu abil saate oma aeda luua väikese oaasi ja erksavärvilise lillekuhja. See õitseb juunist pakaseni.
Külvinorm: 100 g 100 m2.
Külviaeg: aprilli keskpaigast juuni alguseni otse avamaale.
Külvamissügavus: 0-1 cm.
Kõrgus 40–120 cm
Pakend: 100g

Läbi müüdud

Lillesegu 'Naturaalne loodus'
Üheaastane lillede segu. Imeline putukate elupaik, kergesti hooldatav segu, millel on suurepärane värvidemäng. Kiiresti kasvav.
Külvinorm: 100 g 100 m2.
Külviaeg: aprilli keskpaigast juuni alguseni otse avamaale.
Külvamissügavus: 0-1 cm.
Kõrgus 40-200cm.
Pakend: 100gLäbi müüdud

Lillesegu 'Liblikate saar'
Liblikate väärtuslik elupaik. Üheaastane ja mitmeaastane lilleparadiis. Väga liigirikas lillesegu on ideaalne elupaik putukatele, eriti aga liblikatele. Taimed pakuvad liblikatele munemiseks väärtuslikku kaitset ja tagavad ka koorunud röövikutele rikkaliku toiduvaru. Värvikas lilleparadiis inspireerib kogu suve ja pakub mitmekesist hunnikut. Sobib huumus- ja toitaineterikkale mullale päikesepaistelises või osaliselt varjutatud kohas. Kasvukõrgus kuni 150 cm.
Pakend: 100g


Läbi müüdud

Lillesegu 'Putukate paradiis'
Erineva kuju, värvi ja lõhnaga lillemeri!
Imeline lillesegu on hea toiduallikas paljudele kasulikele loomadele, näiteks putukatele, lindudele ja siilidele, ning see avaldab positiivset mõju ka mullale. Võit üleüldse! Sobib huumus- ja toitaineterikkale mullale, päikesepaistelises kohas.
Kõrgus 60-80cm.
Umbes 30 m² suurusele alale.
Pakend: 130g
Lisa ostukorvi10,89 €

Lilleniit 
Väga liigirikas segu heintaimedest, maitsetaimedest, ja mitmeaastastest lilledest. Lisaks sellele, et seda on ilus vaadata, on see ka väärtuslik elupaik ja oluline toiduallikas paljudele kasulikele putukatele ja teistele loomadele.
Kergesti hooldatav lilleniit sobib ideaalselt toitainevaestesse ja lahjadesse kohtadesse.
Kõrgus 80-120cm
Umbes  100 m² suurusele alale.
Pakend: 1kg


Läbi müüdud